Gry Online - Virtual Villagers - Odkryj wszystkie sekrety tajemniczej wyspy!!!
Gry OnlineGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Pobierz Virtual Villagers za darmo!

Virtual Villagers

Producent: Last Day Of Work
Rodzaj gry: Sim
Ocena: 10/10

Pobierz Virtual Villagers za darmo!


Virtual Villagers - To symulator małej wioski gdzie musisz dbać i rozwijać swoją małą populację poprzez nauczenie ich podstaw przetrwania. Głównym celem gry jest rozwinięcie malutkiej osadki w dobrze prosperującą wioskę na twoim komputerze. Twoi mali osadnicy zostaną farmerami, budowniczymi, naukowcami lub rodzicami. Im nasza osada będzie się bardziej rozwijać tym nasi mieszkańcy będą coraz bardziej zaciekawieni sekretami które skrywa przed nami wyspa...
Pobierz Virtual Villagers za darmo


Pobierz
Pełna wersja Virtual Villagers za darmo - Screenshots
Virtual Villagers
Virtual Villagers
Virtual Villagers
Virtual Villagers - Dodatkowe informacje

Jak ukończyć wszytkie zadania w Virtual Villagers 1

Jak przejść Virtual Villagers 1

Virtual Villagers 1 Solucja Poradnik

Rozwiązywanie 16 zadań :

By je rozwiązać potrzebujesz różnych technik użytych w należytej kolejności, wykwalifikowanych osadników i odrobiny szczęścia, poniżej wyjaśnię jak rozwiązać każde z poszczególnych zadań :

Zadanie 1 - Wymagany budowniczy który pomoże nam zdjąć właz zasłaniający studnię by nasi mieszkańcy mogli korzystać z wody. Upuść osadnika z ze zdolnościami budowniczymi w pobliżu studni.

Zadanie 2 - Zostaje ukończone po wybudowaniu pierwszej z trzech chatek. Fundamenty pojawią się gdy rozrośnie się populacja twoich osadników, Na początku maksymalna populacja twojej osady wynosi siedem, bo wybudowaniu pierwszego domku zwiększy się do piętnastu. Kiedy zbliżysz się do tej liczby pojawią się nowe fundamenty. Po wybudowaniu drugiego domku limit wzrośnie do trzydziestu, a po trzecim do dziewięćdziesięciu! Gdy rozpoczynasz grę jeden z twoich osadników ma już zdolności budownicze. Musisz pamiętać żeby mieć co najmniej jednego budowniczego w wiosce, tylko wtedy pojawią się fundamenty pod domek. Wtedy upuszczasz go w pobliżu fundamentów i rozpoczyna się budowa. Jeśli nie masz żadnego budowniczego i nie ma też fundamentu problemem może być wyszkolenie go w tej dziedzinie. Poradzić sobie możemy upuszczając naszego osadnika w pobliżu jakiegoś stojącego domku, naprawiając go posiądzie tajniki budownictwa.

Zadanie 3 - Polega na oczyszczeniu plaży z różnych śmieci. Upuść kilku osadników na plaży, a oni rozpoczną jej oczyszczanie. Czysta plaża potrzebna Ci będzie w przyszłości do łowienia ryb.

Zadanie 4 - Polega na wynalezieniu szkoły dla twoich osadników. Upuść Master Naukowca obok wielkiego budynku (zaraz obok stołu przy którym naukowcy zdobywają tech punkty).

Zadanie 5 - Polega na oczyszczeniu strumyka z kamieni które blokują przepływ wody. By tego dokonać będzie potrzebny 2 Construction Level. Gdy go osiągniesz upuść osadnika w pobliżu blokujących kamieni i rozpocznie się oczyszczanie. Gdy skończy woda stworzy małą zatoczkę która jeszcze nie raz pomoże twoim osadnikom.

Zadanie 6 - Ukończenie zadania 5 wymagane. Po tym jak osiągniesz 3 poziom Harvesting upuść Master Farmera wprost do oczka wodnego. Za którymś razem powinno udać mu się złowić rzadki gatunek ryby także bądź cierpliwy!

Zadanie 7 - Wynalezienie cmentarza (drugi poziom Spirituality wymagany). Kiedy jakiś z twoich osadników umrze upuść obok niego innego dorosłego w prawy górny róg planszy. Postoi tam chwile i wpadnie na pomysł założenia tam cmentarza, pójdzie po zwłoki niedawno umarłego i zaniesie je na cmentarz, gdzie powstanie nagrobek. Następne zwłoki zostaną tam zaniesione automatycznie przez osadników.

Zadanie 8 - To poznanie medycznych właściwości czterech tajemniczych roślin znajdujących się na naszej pięknej wyspie. Upuść swojego osadnika obok każdej z nich a po chwili zdobędzie potrzebne informacje na jej temat. Pierwsza jest na południe od oczka wodnego, druga to kaktus znajdujący się w pobliżu wielkiego głazu blokującego wejście do jaskini. Ostatnie dwa znajdują się we wschodniej części wyspy.

Zadanie 9 - Odnajdź pole pełne martwych kwiatów na wschodzie wyspy i upuść tam swojego osadnika, po tym jak przypatrzy się tym kwiatkom wyruszy do oczka wodnego. Gdy napełni naczynie wróci i podleje zwiędnięte rośliny. Jeśli masz budowniczych powinni sami rozpocząć nawadnianie. Osadnicy bez budowlanego wykształcenia wrócą do swoich zajęć po jednorazowym podlaniu poletka. Po kilku razach rośliny odżyją a ty ukończysz zadanie.

Zadanie 10 - (Zadanie 13 i 14 wymagane). Upuść złote dziecko w pobliżu motyli, kiedy motyle zaczną za nim podążać podnieś dziecko i upuść obok dziwnej rośliny na północ od krzewu z owocami. Motyle powinny je zapylić i zadanie ukończone.

Zadanie 11 - Odbudowa tajemniczej pustyni. Po tym jak osiągniesz trzeci poziom Contruction upuść jednego ze swoich budowniczych pośród ruin i rozpocznie się ich odbudowa. Możesz dołączyć więcej ludzi po to by budowa poszła szybciej.

Zadanie 12 - Potrzebny będzie 3 poziom Spirituality i zadanie 12. Upuść swojego budowniczego obok wielkiej skały na wschodzie twojej wioski (nie chodzi tutaj o wielki głaz który zagradza wejście do jaskini). Budowniczy powinien rozpocząć rzeźbienie, po jakimś czasie powstanie wspaniała rzeźba, a ty ukończysz zadanie.

Zadanie 13 - Złote dziecko. Wymagane zadanie 5, 12 i trzeci poziom Fertility. Wrzuć kobietę z dzieckiem do oczka wodnego - powstanie złote dziecko.

Zadanie 14 - Wymagane zadanie 5,9,13 - upuść dziecko w miejscu gdzie kwitną kwiaty.

Zadanie 15 - Znaleźć zakopany skarb. Wymagane jest 3 poziom Construction i Science. Upuść swojego Master Budowniczego na plaży. Skarb jest zakopany w miejscu w którym pojawi się napis "Is something buried here?". Wtedy upuść swojego budowniczego i rozpocznie się kopanie. Miejsce nie jest łatwo znaleźć, tak więc cierpliwość na pewno ten skarb gdzieś tam jest.

Zadanie 16 - Polega na usunięciu wielkiego głazu który blokuje wejście to tajemniczej jaskini. Dokonać tego może tylko złote dziecko! Nie zmuszaj go jednak do niczego, kiedy poczuje się wystarczająco silny sam przesunie głaz. Nie potrzebuje także żadnego szkolenia, wystarczy tylko to że jest złotym dzieckiem!
Virtual Villagers - Wymagania sprzętowe
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Me, Vista, 7, 8
Pamięć: 512 MB
DirectX: 4.0 lub wyższy
CPU: P2 500
Rozmiar na twardym dysku: 17,2 Mb
Zobacz inne gry typu Sim
TV Manager 2 Youda Jewel Shop Vacation Mogul
Zobacz inne świetne gry!
Magic Farm 2 Chicken Invaders Neon Wars
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.