Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Mad Cars
Nazwa: Mad Cars
Rodzaj: Sportowa
Opis: Sprawdź się w najbardziej brutalnych i zwariowanych wyścigach świata. Zasiądziesz za ...
Więcej na temat Gry Online Mad CarsGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

4 Elements Ocena: 8/10 Data dodania: 07-12-2011 15:00
4 Elements Za nieprzebytymi morzami znajduje się antyczna, baśniowa kraina, która przeżywa obecnie trudny okres. Piękna, kwitnąca kraina, która urzekała wszystkich swoim widokiem, zamieniła się w martwą pustynią na której nawet najwięksi śmiałkowie nie mają szans na przeżycie. Twoim zadaniem będzie przywrócenie dawnego blasku rodzimym ziemiom. Nie będzie to jednak proste. Stawisz czoła przeraźliwym kreaturom o których Ci się nawet nie śniło!
Pobierz za darmo Gry Online 4 Elements
7 Lands Ocena: 10/10 Data dodania: 10-04-2007 16:34
7 Lands Każde z siedmiu magicznych królestw ma kłopoty! Złowrogi Urfin zamienił Królową Mary i jej współpracowników w kamienne posągi! Do Ciebie zaś należy zadanie uwolnienia wszystkich, pokonania potwornego Urfina i przywrócenie pokoju we wszystkich królestwach! Przed tobą 60 wymagających leveli które dostarczą ci olbrzymiej dawki wspaniałej rozrywki!
Pobierz za darmo Gry Online 7 Lands
7 Wonders Ocena: 8/10 Data dodania: 16-12-2007 11:14
7 Wonders Weź udział we wspaniałej przygodzie i stwórz siedem cudów świata przesuwając i łącząc ze sobą antyczne runy! Zacznij u podstaw niezwykłej piramidy w Gizie, by dalej poprzez gorące piaski pustyni dotrzeć to urokliwych, wiszących ogrodów Babilonu. Odwiedzisz mnóstwo przepięknych miejsc, z których każde potrafi zaprzeć dech w piersiach! Śliczna i ciesząca każde oko grafika, przepiękna muzyka i niesamowita grywalność! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online 7 Wonders
Adventure Inlay Ocena: 7/10 Data dodania: 18-11-2009 00:43
Adventure Inlay Przeżyj przygodę Swojego życia! Gra Adventure Inlay jest wypełniona po brzegi wymagającymi poziomami i wciągającymi trybami rozgrywki. Podejmij wyzwanie z czterema wciągającymi trybami - Traditional, będzie trzymać Cię w gotowości - Strategery, pozwoli planować dokładnie Twoje ruchy, ale uważaj, bo ryzyko czyha w pobliżu! Revealer,wzbudzi Twoją ciekawość i Enigma która zapewni relaks umysłu. Który wybierzesz?
Pobierz za darmo Gry Online Adventure Inlay
Alice and the Magic Gardens Ocena: 9/10 Data dodania: 13-04-2012 11:15
Alice and the Magic Gardens Odkryj zupełnie nowa jakość w grach typu połącz trzy element w grze Alice ant the Magic Gardens. Odkrywaj kolorowe element by dostać się do przepysznych owoców! Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier tego typu. Masa plansz, przepiękna grafika, ciekawe Power-upy i ogrom pobocznych wyzwań. Jeśli lubisz ruszyć głową i chcesz się zrelaksować to jest to idealny tytuł dla Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Alice and the Magic Gardens
Amazonia Ocena: 7/10 Data dodania: 02-12-2009 15:25
Amazonia Według starożytnej legendy, istnieje sześć magicznych elementów ukrytych w tajemniczej świątyni gdzieś głęboko w dzikiej amazońskiej dżungli! Legenda głosi, że jeśli komukolwiek uda się odnaleźć i połączyć ze sobą ów sześć elementów stworzą one pieczęć jedności która będzie kluczem do skarbów jakich świat nigdy nie widział! Jesteś gotów wyruszyć w przygodę życia i odnaleźć pradawny skarb spoczywajmy od wieków gdzieś w Amazonii?
Pobierz za darmo Gry Online Amazonia
Around the World in 80 Days Ocena: 8/10 Data dodania: 19-11-2009 11:42
Around the World in 80 Days Masz 80 dni aby okrążyć Świat. Myślisz, że to proste zadanie? Cofnij się w czasie do 19 wieku i przygotuj się do spektakularnych - lądowych, morskich i powietrznych przgód, pod wodzą szalonego Phileasa Fogga i jego wiernego sługi francuskiego - Passepourtouta. Niepowtarzalna okazja, aby zwiedzić aż cztery kontynenty i rozwikłać zagadkę opartą na klasycznej powieści Juliusza Verna! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Around the World in 80 Days
Barrel Mania Ocena: 10/10 Data dodania: 19-07-2007 14:28
Barrel Mania Barrel Mania Popsuł się główny system do bezpiecznego transportowania beczek z zabójczymi chemikaliami. Jest tylko jedna osoba mająca na tyle zdolności by móc coś zaradzić w takiej sytuacji i uratować ludzkość przed absolutną zagładą - jesteś to TY graczu! Od Twoich decyzji zależy czy damy radę przerewać. Wykorzystaj najnowsze zdobycze techniki i przetransportuj bezpiecznie wszystkie beczki. W twoich rękach spoczywa los całej ziemii!
Pobierz za darmo Gry Online Barrel Mania
Bejeweled 2 Deluxe Ocena: 10/10 Data dodania: 05-11-2007 15:55
Bejeweled 2 Deluxe Zagraj w najlepszą grę tego typu! Twoim zadaniem jest przesuwanie kryształów tak by ułożyć conajmniej trzy obok siebie - proste, ale szalenie wciągające. Przed Tobą cztery zwariowane tryby rozgrywki i setki plansz nad którymi spędzisz długie i wspaniałe godziny. Są tu zarówno tryby w których napocisz się by zdążyć wykonać zadanie przed końcem czasu, jak takie w którym spokojnie będziesz mógł się bawić w najlpsze. Polecamy!!!!
Pobierz za darmo Gry Online Bejeweled 2 Deluxe
Bejeweled Twist Ocena: 10/10 Data dodania: 19-11-2009 12:26
Bejeweled Twist Kręć, dopasowuj, wysadzaj… Buuuuum! To wspaniały sposób gry w Bejeweled Twist! Przygotuj się na kręcenie i dopasowywanie wybuchowym klejnotów przez całe dnie, gdyż ta gra przykuje cie do monitora i jest to pewne! Obracaj klejnoty wedle własnego uznania tak by tworzyć jak największe Comba i zgarniać naprawdę pokaźną liczbę punktów! A o to przecież chodzi nie? Bejeweled Twist to świetna kontynuacja znanego hitu sprzed lat.
Pobierz za darmo Gry Online Bejeweled Twist
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.