Gry Online - Gierki Na literę T
Gry Online
Mystery Stories: Animal...
Nazwa: Mystery Stories: Animal...
Rodzaj: Ukryte Obiekty
Opis: Kiedy Sarah idzie nakarmić swoje ukochane króliki odkrywa z przerażeniem że wszystkie zn...
Więcej na temat Gry Online Mystery Stories: Animal AgentsGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Na Literę T

Tales from the Dragon Ocena: 10/10 Data dodania: 13-01-2012 09:49
Tales from the Dragon Mountain Mina każdej nocy śni o tym samym. W swoich koszmarach przenosi się do swojego dzieciństwa kiedy to spłonął dom w którym mieszkała wraz z całą jej rodziną. Teraz po latach nasza bohaterka, zmęczona przerażającymi obrazami powracającymi każdej nocy postanawia wrócić w rodzinne strony by uporać się z demonami z przeszłości. Poszukiwanie wewnętrznego spokoju w mgnieniu oka przeradza się w przygodę życia…
Pobierz za darmo Gry Online Tales from the Dragon
Tank-O-Box Ocena: 8/10 Data dodania: 05-11-2007 14:22
Tank-O-Box Tank-O-Box W tej wspaniałej strzelance, siadasz za sterami śmiercionośnego czołgu by bronić swojej bazy przed najeźdzcami. Przed Tobą 55 wymagających leveli (kilka stref klimatycznych, cztery pory roku i rózne pory dnia) ze stopniowo rosnącym poziomem trudności. Miła dla oka grafika i dobra muzyka tylko dodają smaczku tej wspaniałej grze. Do wyboru masz osiem różnych typów czołgów. Nie czekaj na czterech pancernych i psa, bierz sie do walki!
Pobierz za darmo Gry Online Tank-O-Box
Tanks Evolution Ocena: 9/10 Data dodania: 05-11-2007 15:44
Tanks Evolution Ta niesamowita strzelanka pozwoli Ci wcielić się w niezwyciężonego dowódce czołgów. Twoim zadaniem będzie bronić własnej kwatery głównej przed najazdem oddziałów nieprzyjaciela. To będzie walka na śmierć i życie. Jeśli lubiliście grę Tanks jeszcze z konsoli Nintendo to pokochacie Tanks Evolutnion - jet lepiej, ładniej i bardziej wciągająco! Gra która mimo swojej prostoty potrafi wciągnąć każdego. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Tanks Evolution
Tasty Planet Ocena: 10/10 Data dodania: 20-03-2007 18:07
Tasty Planet Tasty Planet Twór domowego eksperymentu dwóch nierozważnych naukowców uciekł z laboratorium! Stworzony do wchłaniania bakterii i drobnoustrojów, jednak jego apetyt rośnie i musi jeść coraz większe stworzenia. Jednak my nie będziemy walczyć z tą kreaturą - my się w nią wcielimy! Wspaniała i totalnie wciągając gra pozwoli nam pożreć dosłownie wszystko - od bakterii zaczynając a na całym wszechświecie kończąc! Głodny?
Pobierz za darmo Gry Online Tasty Planet
Temple of Bricks Ocena: 8/10 Data dodania: 19-12-2009 14:21
Temple of Bricks Zapraszamy cię do wspaniałej podróży po starożytnych świątyniach w grze Temple of Bricks!! Genialny klon Arkanoida dostarczy nam godziny wyśmienitej zabawy dla całej rodziny, spędzonej na rozwalaniu kolejnych cegiełek naszą piłeczką! Unikalne rodzaje cegieł, materiały wybuchowe, cała masa różnorodnych power-upów, świetna grafika i wpadająca w ucho muzyka – to najważniejsze atuty tej produkcji! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Temple of Bricks
Terrafarmers Ocena: 9/10 Data dodania: 24-01-2012 09:05
Terrafarmers Dla naszej rasy sama planeta ziemia już nie wystarczy! Potrzebujemy nowych! Jednakże żadna z nich nie nadaj się do życia! Twoim zadaniem będzie ożywić jałowe pustynie na obcych planetach za pomocą zaawansowanych technologii terraformingu! Uporaj się z kosmitami, sadź rośliny i produkuj niezbędny do rozwoju tlen. Nie ma za dużo czasu! Do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Terrafarmers
Terraria Ocena: 10/10 Data dodania: 30-03-2012 10:03
Terraria Zręcznościowa gra komputerowa należąca do gatunku sandbox z elementami gier RPG, wydana przez niezależne studio Re-Logic 16 maja 2011 roku na platformę Microsoft Windows. Głównymi elementami gry są: wydobywanie surowców, przerabianie ich na na narzędzie i/lub elementy konstrukcyjne, budowa różnego rodzaju struktur oraz walka z szeroką gamą potworów.
Pobierz za darmo Gry Online Terraria
The Dream Voyagers Ocena: 7/10 Data dodania: 27-01-2012 08:58
The Dream Voyagers Uspokój problematycznych śpiochów za pomocą magicznych mocy. Przepiękna przygoda rozpocznie się w momencie w którym zamkniesz oczy i pogrążysz się w śnie. Coś bardzo złego czai się w miejscowości Slumberton. Mieszkańcy mają straszliwe koszmary i co najgorsze ich sny zaczynają się spełniać! Musisz powstrzymać tą złą passe i rozwikłać te zagadkę! Do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online The Dream Voyagers
The Golden Years Ocena: 10/10 Data dodania: 13-01-2012 09:53
The Golden Years Byłeś kiedyś na Dzikim Zachodzie? Nie? Teraz masz okazję! Świetna gra strategiczno ekonomiczna w której Twoim zadaniem będzie założenie pionierskiej osady. Jesteś gotowy na takie wyzwanie? Gra która przykuje cie do komputera niczym łańcuch – ostrzegamy, ściągaj tylko na własne ryzyko. Polecamy bo to cudowna gra! Złote lata na dzikim zachodzie - to jest to czego szukałeś!
Pobierz za darmo Gry Online The Golden Years
The Island Castaway Ocena: 10/10 Data dodania: 17-01-2012 10:03
The Island Castaway Statek pasażerski na środku oceanu wpadł na gwałtowny sztorm. Statek roztrzaskał się o skały, jednakże grupce rozbitków udało się cudem dopłynąć do brzegu tajemniczej wyspy. W pierwszej kolejności nasi bohaterowie znaleźli schronienie i postarali się zdobyć jakąś żywność. Nagle jeden z rozbitków znalazł starożytny napis na piasku. To dopiero pierwsza z wielu oznak, że nie są sami na wyspie ....
Pobierz za darmo Gry Online The Island Castaway
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.