Gry Online - Gry Online Strategiczne
Gry Online
Ghost Whisperer
Nazwa: Ghost Whisperer
Rodzaj: Ukryte Obiekty
Opis: Świetna gra, zainspirowana popularnym serialem Ghost Whisperer, w ktĂłrej wcielamy siÄ...
Więcej na temat Gry Online Ghost WhispererGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Strategiczne

Adelantado Trilogy Ocena: 10/10 Data dodania: 12-09-2012 09:25
Adelantado Trilogy Podczas wielkich odkryć nowych lądów za dalekim oceanem, królowa wybiera swojego najodważniejszego oficera Don Diego De Leon burmistrzem nowo odkrytych ziem. Pomóż mu zbierać złoto i zarządzać nowo powstałymi osadami na tych dzikich i tajemniczych ziemiach. Nie pozwól by tubylcy pokrzyżowali Ci szyki i prężnie rozwijaj swoje metropolie. Królestwo liczy na Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Adelantado Trilogy
Age Of Castles Ocena: 9/10 Data dodania: 07-02-2007 15:32
Age Of Castles W magicznej krainie w której krzyżują się miecze, a wielcy magowie odkrywają nowe zaklęcia przestał panować pokój! Nadeszło zło! Całe armie demonów z innego świata podbiły ludzkie ziemie! Wielkie miasta i grody zostały obrócone w ruinę, a ludzie wyrżnięci w pień. Czy jest ktoś kto pomoże uratować ocalałych i przegonić zło raz na zawsze? Lud potrzebuje nowego króla!
Pobierz za darmo Gry Online Age Of Castles
All My Gods Ocena: 10/10 Data dodania: 07-03-2012 08:50
All My Gods Saturn, jeden z najstarszych Rzymskich bogów, znudzony swoją robotą, postanowił przejść na emeryturę. Bogowie wybrali Ciebie na jego następcę, pod warunkiem że udowodnisz że jesteś godzien tej posady! Jednakże nie każdemu bogu się to podoba. Bóg wojny – Mars wścieka sięga każdym razem gdy ktoś wymawia Twoje imię. All My Gods to wybitna gra strategiczna w realiach greckiej mitologii. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online All My Gods
BC Kings Ocena: 9/10 Data dodania: 23-11-2009 09:43
BC Kings Myślisz że byłbyś wielkim przywódcą podczas wojen 10.000 lat temu? Nadszedł czas aby to udowodnić! Zbieraj surowce, wynajduj nowe rzeczy i rozbudowuj swoje imperium. Rozwijaj swoich bohaterów i poprowadź ich do morderczej walki z hordą mutantów! Weź udział w epickiej opowieści z czasów jaskiniowców! Wspaniała strategia, która przykuje do monitora wszystkich fanów gier tego typu!
Pobierz za darmo Gry Online BC Kings
Be A King Ocena: 10/10 Data dodania: 15-06-2012 13:49
Be A King Buduj i zarządzaj średniowiecznymi wioskami, miastami, a nawet wielkie miasta pobierając Be A King w pełnej wersji za darmo! Broń swoich poddanych przed hordami potworów i bandytów! Bądź zdeterminowanym i sprawiedliwym królem, dbaj o swój lud, a będzie ci dumnie służył. Zostań królem grając w Be A King i pokaż kto rządzi na tych ziemiach!
Pobierz za darmo Gry Online Be A King
Build in Time Ocena: 9/10 Data dodania: 28-11-2009 17:30
Build in Time Buduj, rozbieraj, rozwijaj i zbijaj kasę zaczynając w przeszłośći (1950 rok) , a kończąc na czasach współczesnych (2000+). Buduj domy dla gwiazd kina, hipisów i wielu innych dziwnych postaci podróżując poprzez ciekawą i wyjątkową historię Stanów Zjednoczonych! Kupuj odlotowe ulpeszenia, typu obserwatoria, pirackie statki i inne. Gra która fanów tego typu rozrywki przykuje na długie godziny do monitora – i to jest pewne!
Pobierz za darmo Gry Online Build in Time
Build-A-Lot Ocena: 10/10 Data dodania: 28-10-2007 11:10
Build-A-Lot Build-A-Lot Podbij rynek nieruchomości! Buduj, sprzedawaj, kupuj nowe posiadłości w tej wspaniałej grze strategicznej! Każdy budynek możesz ulepszać i rozbudowywać, a potem czekać tylko i liczyć czynsz który co miesiąc zasila twoją kieszeń. Kupuj nowe plany, tak byś mógł stawiać coraz większe budynki, co wiadomo przelicza się na większe zyski dla Nas. Śliczna grafika, cudowna muzyka i wielka grywalność przykują Was do monitora na wiele nocy.
Pobierz za darmo Gry Online Build-A-Lot
Build-a-lot 2 Ocena: 9/10 Data dodania: 15-05-2012 08:45
Build-a-lot 2 Nadszedł czas by po raz kolejny wziąć się na ostro do roboty – budować, ulepszać I sprzedawać domy w grze Build-a-lot 2 do pobrania za darmo z naszej strony. Przed Tobą otworem stają nowe miasta, nowi burmistrzowie i nowi mieszkańcy gotowi zapłacić horrendalne kwoty za luksusowe mieszkania w modnych dzielnicach. Ściągaj, instaluj i pokaż im kto jest prawdziwym asem na rynku nieruchomości! Czas zbić fortunę!
Pobierz za darmo Gry Online Build-a-lot 2
Build-a-lot 3 Ocena: 10/10 Data dodania: 16-07-2012 14:28
Build-a-lot 3 Build-A-Lot 3 to Twój paszport do udanej zabawy!!!! Podróżuj po całej Europie i tchnij nowe życie w zaniedbane i zapuszczone domostwa! Zamień prawdziwe dziury i zapyziałe mieściny w istny raj dla turystów i samych miejscowych! Udowodnij, że jesteś prawdziwym specjalistą od tej roboty i potrafisz tak zorganizować prace, że wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku! Pobierz Build-A-Lot 3 za darmo i odmień całą okolice!
Pobierz za darmo Gry Online Build-a-lot 3
Build-a-lot 4 Ocena: 10/10 Data dodania: 16-07-2012 14:35
Build-a-lot 4 Moc jest w Twoich rękach! Pomóż przyjaznym miasto urosnąć do miana wielkich metropolii i nabrać wielkomiejskiego blasku! Jednakże uważają na przeciążenia zasilania! Jeśli będziesz budował zbyt szybko może dojść do zwarcia i siądzie elektryczność w całym mieście! Buduj korty tenisowe, baseny, butiki i galerie handlowe. Wszystko po to by obywatelom mieszkało się jak najlepiej!
Pobierz za darmo Gry Online Build-a-lot 4
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.