Gry Online - Gierki Na literę H
Gry Online
Campfire: The Hookman
Nazwa: Campfire: The Hookman
Rodzaj: Ukryte Obiekty
Opis: Pewnej nocy czarnej jak atrament, Christine zrozumiała że jej romantyczny wypad z miasto zmien...
Więcej na temat Gry Online Campfire Legends: The HookmanGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Na Literę H

Habitat Rescue Ocena: 9/10 Data dodania: 07-02-2012 08:33
Habitat Rescue Pomóż grupce zagubionych Lwów odbudować ich rajską dżunglę w tej wspaniałej symulacji w czasie rzeczywistym z elementami strategii oraz przygody. Lwy straciły swój zakątek przez skażenie środowiska naturalnego. Poprowadź swoje kociaki do nowego domu zważając na czyhające na nie niebezpieczeństwa, takie jak krokodyle czy hieny. Pamiętaj! Twoje koty rosną w czasie rzeczywistym, nawet gdy masz wyłączony komputer!
Pobierz za darmo Gry Online Habitat Rescue
Hammer Heads Deluxe Ocena: 7/10 Data dodania: 07-03-2007 13:57
Hammer Heads Deluxe Populacja gnomów i przeróżnych krasnoludów w ostatnim czasie zaczęła rozrastać się zbyt szybko co z pewnością nikogo nie cieszy! Nie ma więc czasu na pierdoły! Łap za młotek i pokaż tym pędrakom gdzie raki zimują! Sprawdź czy jesteś wystarczająco szybki by poradzić sobie z lawinowo nadciągającymi gnomami, a przy okazji pozbierać trochę skarbów! Jesteś gotów porachować kości krasnoludkom?
Pobierz za darmo Gry Online Hammer Heads Deluxe
Hamsterball Gold Ocena: 7/10 Data dodania: 08-03-2007 07:58
HamsterBall Gold Przejmij kontrole nad sympatycznym chomikiem zamkniętym w szklanej kuli i pomóż mu się wydostać ze labiryntu pełnego przeszkód i pułapek. Tocz się jak najszybciej się da przez kolejne lokacje, a każda z nich będzie coraz trudniejsza! Jednak bądź bardzo ostrożny, zegar tyka i nie masz zbyt wiele czasu na marudzenie i robienie zdjęć ? trzeba pędzić przed siebie!!!
Pobierz za darmo Gry Online Hamsterball Gold
Hap Hazard Ocena: 7/10 Data dodania: 16-12-2007 11:19
Hap Hazard Stacja kosmiczna Icarus, została zaatakowana! Dołącz do Hap Hazard i pomóż mu pokonać wrogów podróżując wraz z nim przez ponad czterdzieści wybuchowych plansz pełnych lin, łańcuchów, bomb, kosmitów, czarnych dziur i wszystkiego innego co możemy znaleźć we wszechświecie. Razem będziecie w stanie powstrzymać arcyzłego Otto Obliviona! Miodna rozgrywka i pięć zróżnicowanych trybów gry - godziny świetnej zabawy - gwarantowane!
Pobierz za darmo Gry Online Hap Hazard
Happy Wheels Ocena: 10/10 Data dodania: 12-07-2012 11:27
Happy Wheels Prezentujemy ostatni hit Internetu - Happy Wheels, zręcznościowe wyścigi pełne krwi i flaków. Chcesz przejechać się na wózku inwalidzkim i wykręcać przy tym szalone triki? Nie boisz się rozbić głowy lub innych części ciała o wystające przeszkody? Bawi Cię czarny i absurdalny humor? To gra dla Ciebie! Pobierz Happy Wheels za darmo i ciesz się prawdziwie odjechaną grą. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Happy Wheels
Harvest: Massive Encounter Ocena: 10/10 Data dodania: 20-11-2009 17:51
Harvest: Massive Encounter Jesteś przedstawicielem przedsiębiorstwa górniczego wydobywającego cenne minerały w kosmosie. Twoim zadaniem będzie wydobywanie urobku jak i ochrona bazy i kopalni przed atakami kosmitów którym nie podoba się to iż znajdujesz się na ich planecie! Będziesz musiał opracować swoją taktykę i przeciwstawić się najazdom obcych. Harvest: Massive Encounter to wspaniała gra strategiczna! I nie są to puste słowa! Gorąco polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Harvest: Massive Encounter
Haunted Domains Ocena: 10/10 Data dodania: 17-01-2012 10:09
Haunted Domains Jako kierownik nawiedzonego hotelu będziesz zaspokajał rozmaite potrzeby przedziwnych istot które odwiedzają twoją placówkę. Wampiry, demony, wilkołaki oraz wszelkiej maści diabelski pomiot odwiedza twój kurort i słono płaci za wszelkie wygody. Dopilnuj by Twoim gościom nie zabrakło niczego. Musi być strasznie, ponuro i złowrogo! Kreatury musza się czuć jak u siebie w domu!
Pobierz za darmo Gry Online Haunted Domains
Heart of Egypt Ocena: 7/10 Data dodania: 13-04-2012 12:19
Heart of Egypt Odkryjesz podróżniku masę skarbów i artefaktów poprzez łączenie antycznych reliktów. Podążaj za znaną archeolożką panią Ashley Jones, która pomoże ci otworzyć twoje prywatne muzeum. Musicie wyruszyć w podróż by znaleźć doń ciekawe eksponaty! Lubisz grzebać w piasku i odkrywać nowe rzeczy? To idealna gra dla Ciebie. Bierz plecak i zabieraj się z nami do Egiptu!
Pobierz za darmo Gry Online Heart of Egypt
Heavy Weapon Deluxe Ocena: 7/10 Data dodania: 12-03-2007 08:30
Heavy Weapon Deluxe Siadamy za sterami atomowego czołgu którego celem jest przedarcie się przez linie obronne wroga i totalna eksterminacja wojsk przeciwnika. Do pokonania jest dziewiętnaście misji, oraz sześć różnych broni (z możliwościami ulepszeń). Zastępy przeciwników tylko czekają by dobrać ci się do tyłka i nie pozwolić się wedrzeć w głąb ich terytoriów, ale przecież nie znami takie numery... Czyż nie?
Pobierz za darmo Gry Online Heavy Weapon Deluxe
Heileen Ocena: 6/10 Data dodania: 17-07-2012 14:28
Heileen Wyrusz z Heileen w niezapomnianą podróż do Nowego Świata. Spotkaj się z kilkoma starymi przyjaciółmi i poznaj nowych po drodze. Daj się ponieść romansowi i wspaniałej przygodzie na rozległych wodach oceanu. Heileen to nowy rodzaj gry, interaktywny romans, w którym relacje bohaterów kreowane są przez podejmowane przez Ciebie decyzje. Za każdym razem możesz pokierować fabułę inaczej.
Pobierz za darmo Gry Online Heileen
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.