Gry Online - Gry Online Karciane
Gry Online
Cooking Academy 3
Nazwa: Cooking Academy 3
Rodzaj: Sim
Opis: Witamy ponownie w Cooking Academy, wspaniałej serii dla wszystkich zagorzałych miło...
Więcej na temat Gry Online Cooking Academy 3Gry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Karciane

Aloha TriPeaks Ocena: 7/10 Data dodania: 23-04-2007 09:05
Aloha TriPeaks Wybierz się we wspaniałą podróż balonem tuż ponad Hawajskimi Wyspami! Zrelaksuj się, odpręż i odkryj wszystkie sekrety tego regionu nie wychodząc z domu! Aloha TriPeaks oferuje nam dwa świetne tryby rozgrywki, normalny poziom trudności i bardzo trudny! Specjalne karty pomogą Ci przejść do następnych plansz, ale trzeba ich używać rozsądnie bo nie ma ich zbyt wiele! Wspaniały Pasjans dla całej rodziny!
Pobierz za darmo Gry Online Aloha TriPeaks
Astral Masters Ocena: 10/10 Data dodania: 01-02-2007 13:17
Astral Masters Astral Masters to karciana, strategiczna gra turowa dla wszystkich miłośników klimatów fantasy. Wielcy czarodzieje, mordercze zaklęcia, elfy, krasnoludy i cała masa przeróżnych potworów. Istnieje wiele rodzajów gier karcianych w życiu codziennym (np. Magic The Gathering), gdzie musimy konstruować naszą talię dokupując kolejne karty. Tutaj wszystko zdobywamy za punkty doświadczenia.
Pobierz za darmo Gry Online Astral Masters
Charm Solitaire Ocena: 9/10 Data dodania: 15-03-2007 11:32
Charm Solitaire Odkryj zapomniane tajemnice magicznego królestwa w tej wspaniałej grze karcianej. Uzbrojony jedynie w talie kart musisz przywrócić tajemniczą krainę fantazji do życia. Kładź na stole klasyczne karty postępując zgodnie tylko z jedną zasadą : koło siebie mogą leżeć wyłącznie karty o jeden numer większe lub niższe. Jednakże wystrzegaj się złych rzezimieszków którzy ostrzą sobie zęby na twoje karty! Ocal krainę fantazji!
Pobierz za darmo Gry Online Charm Solitaire
Fairway Solitaire Ocena: 9/10 Data dodania: 17-09-2012 08:58
Fairway Solitaire Przetasuj talię swoich kard i usiądź z nami do partyjki pasjansa. Lubisz pasjansa? Któż z nas go nie kocha! Jest to jedna z najprostszych i najfajniejszych gier karcianych w których można grać samemu. Powstało już dziesiątki, jeśli nie setki różnych hybryd pasjansa, a my właśnie dziś prezentujemy Ci najlepszą! Pobierz Fairway Solitaire za darmo i przekonaj się o tym na własne oczy!
Pobierz za darmo Gry Online Fairway Solitaire
Hoyle Miami Solitaire Ocena: 8/10 Data dodania: 02-10-2012 08:09
Hoyle Miami Solitaire Przenieś się do złotej ery Art Deco pobierając za darmo pełną wersję Hoyle Miami Solitaire. Zagraj we wspaniały turniej pasjansa i udowodnij sobie oraz innym, że to właśnie ty jesteś królem tej gry! Wykorzystaj swoje wygrane w turniejach by rozbudowywać swoją posiadłość w prestiżowej zatoce Biscayne Key. Zostań prawdziwym królem pasjansa!
Pobierz za darmo Gry Online Hoyle Miami Solitaire
Jewel Quest Solitaire Ocena: 8/10 Data dodania: 10-04-2007 17:48
Jewel Quest Solitaire Wspaniały pasjans połączony z układaniem małych kryształków przykuje ci do monitora i nie pozwoli odejść przez wiele godzin! Łącz ze sobą karty o jeden wyższe lub niższe i zdobywaj złoto i diamenty! Przed tobą ponad 100 plansz prowadzących przez najbardziej niebezpieczne rejony Ameryki Południowej! Bogactwo i sława jest w kartach!
Pobierz za darmo Gry Online Jewel Quest Solitaire
Magic Stones Ocena: 7/10 Data dodania: 20-04-2012 14:56
Magic Stones Przedstawiamy Wam bardzo ciekawą grę bazującą na mitologii Celtów, która jest mieszanką typowego RPG z kolekcjonerską grą karcianą! Akcja toczy się w krainach Aravornu, gdzie można znaleźć najpiękniejsze skarby w przerażających i mrocznych czeluściach. Zostań druidem który stanie w szranki z innymi w celu zdobycia sławy i fortuny jak co roku w korytarzach czarnej wierzy!
Pobierz za darmo Gry Online Magic Stones
Mystery Solitaire Ocena: 8/10 Data dodania: 22-03-2007 19:04
Mystery Solitaire Wydostań się z sekretnej wyspy w tej oryginalnej i tajemniczej grze wzorującej się na klasycznym pasjansie. Łącz ze sobą kary w ponad 60 odrębnych poziomach i odkryj 12 intrygujących lokacji, w przeróżnych rejonach wyspy. Odkryj wszystkie ukryte przedmioty aby przedostać się do następnego miejsca. Wspaniała rozgrywka która przykuwa do monitora na długie godziny!
Pobierz za darmo Gry Online Mystery Solitaire
Soccer Cup Solitaire Ocena: 7/10 Data dodania: 11-07-2012 14:52
Soccer Cup Solitaire Najpopularniejszy sport na świecie połączony z najbardziej znaną grą karcianą. O czym mówimy? Oczywiście, macie racje. Chodziło nam o piłkę nożną i pasjansa! Poprowadź swoją drużynę narodową do zwycięstwa i chwały! Jesteś gotowy stanąć oko w oko z takimi potęgami jak Brazylia, Hiszpania czy Włochy? Przekonaj się sam czy możesz zostać karcianym mistrzem piłki nożnej!
Pobierz za darmo Gry Online Soccer Cup Solitaire
Solitaire Mystery Ocena: 9/10 Data dodania: 23-04-2012 09:44
Solitaire Mystery Najstarsza talia kart świata została skradziona z Muzeum Historii Świata. Owe karty posiadają w sobie tak wielkie moce że są w stanie zniszczyć cały świat. Musisz odzyskać karty by użyć ich by pokonać całe zło! Jest jednak jeden warunek – musisz mieć kompletną talię! Nawet jak będzie brakowało jednej jedynej karty – nie zadziałają! Do pracy! Czas odzyskać to co nasze!
Pobierz za darmo Gry Online Solitaire Mystery
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.