Gry Online - Gry Online Platformówki
Gry Online
Ghost Whisperer
Nazwa: Ghost Whisperer
Rodzaj: Ukryte Obiekty
Opis: Świetna gra, zainspirowana popularnym serialem Ghost Whisperer, w ktĂłrej wcielamy siÄ...
Więcej na temat Gry Online Ghost WhispererGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Platformówki

Alex Gordon Ocena: 9/10 Data dodania: 17-08-2012 09:24
Alex Gordon Alex Gordon to specjalny koci agent, wykonujący różne niebezpieczne misje na zlecenie jej kociej królewskiej mości! Pomóż naszemu wspaniałemu bohaterowi przebyć pięć olśniewających światów w poszukiwaniu własnej siostry porwanej przez Króla Małp! Alex będzie musiał znaleźć rozrzucone fragmenty starożytnego amuletu zanim jego rodzeństwo zostanie złożone w ofierze. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Alex Gordon
Armado Ocena: 7/10 Data dodania: 20-03-2007 18:29
Armado Królowa Orłów została porwana przez armię gigantycznych mrówek!! Jej losy spoczywają teraz w rękach Armado, on musi ocalić swoją władczynię, a pomożemy mu w tym my! Armado musi użyć magicznych jaj po to by przywrócić magicznym gniazdom orłów ich dawną moc! Wspaniała gra która zapewni nam rozrywkę na długi godziny. Pomóżmy Armado ocalić królową!
Pobierz za darmo Gry Online Armado
Best Friends Forever Ocena: 6/10 Data dodania: 15-05-2012 13:30
Best Friends Forever Czym jest przyjaźń gdy przyjaciele nie mogą być blisko siebie? Jak mają siebie wspierać i nawzajem sobie pomagać gdy zostali rozdzieleni? Pomóż słodkim potworkom o imieniu Petey oraz Patty odnaleźć się w tym szalonym i zakręconym świecie. Pobierz Best Friends Forever zupełnie za darmo, zainstaluj i zrób co w Twojej mocy by pomóc naszym milusińskim!
Pobierz za darmo Gry Online Best Friends Forever
Cave Days Ocena: 10/10 Data dodania: 04-01-2008 13:45
Cave Days Przedstawiamy wam historię dwóch prehistorycznych ziomków: Jeden uważa, że musi być coś więcej niż zwykłe polowanie na dinozaury, a drugi kocha każdy moment ich monotonnego życia. Potem jednak pojawia się kobieta i cały ich świat nabiera zupełnie innego tempa. Przeżyj te wspaniałą przygodę z dwoma głupkowatymi jaskiniowcami - super grafika, super muzyka, wybitna grywalność i miażdżące poczucie humoru - POLECAMY!!
Pobierz za darmo Gry Online Cave Days
Dracula Twins Ocena: 6/10 Data dodania: 27-03-2007 17:52
Dracula Twins Hrabia Dracula został schwytany przez łowcę wampirów który ma podły plan stworzenia serum które pozwoli mu stać się nieśmiertelnym i zawładnąć całym światem. Jednak dwoje dzieci Draculi, bliźniaki Drac i Dracana wyruszają w misję by ocalić swojego ojca z opałów. Każde z nich posiada inne specjalne moce oraz potężne zaklęcia, które pozwolą im na wykonanie tego arcytrudnego zadania.
Pobierz za darmo Gry Online Dracula Twins
Extinction Ocena: 7/10 Data dodania: 28-03-2007 22:44
Extinction Wcielamy się Nicka Nastera - najbardziej utalentowanego i najlepiej wyszkolonego Agenta Specjalnego! Zostaliśmy wybrani do wykonania arcyważnej misji - zatrzymać masową inwazję obcych i obronić rodzimy system Zeta 2. Setki przeciwników na wielu poziomach tylko czekają by rozedrzeć Cię na strzępy, jednakże Ty doskonale wiesz, że nie mają z Tobą szans! Prawda?
Pobierz za darmo Gry Online Extinction
Gish Ocena: 10/10 Data dodania: 26-08-2007 18:01
Gish Gish nie jest przeciętnym bohaterem, tak naprawdę on nie jest niczym przeciętnym, to po prostu Gish - kula smoły. Piękne niedzielne popołudnie przerwała tajemnicza zjawa która porwała przemiłą dziewczynę o imieniu Brea głębokoko pod ziemię. Tam nasza bohaterka wraz ze swoim tajemniczym przyjacielem Gishem muszą skopać parę tyłków i wydostać się z podziemi.
Pobierz za darmo Gry Online Gish
Gold Miner Joe Ocena: 9/10 Data dodania: 08-06-2007 10:46
Gold Miner Joe Pomóż sympatycznemu górnikowi o imieniu Joe przeczesać legendarną kopalnię w tej wspaniałej grze platformowej! Skacz, biegaj, zbieraj złoto i unikaj przeciwników którzy tylko czyhają by dobrać ci się do skóry!!! Genialna muzyka, kreskówkowa grafika, dziesiątki plansz do przejścia i godziny szalenie wciągającej rozgrywki - wszystko to serwuje nam Gold Miner Joe!
Pobierz za darmo Gry Online Gold Miner Joe
Grids Of Fury Ocena: 5/10 Data dodania: 28-03-2007 22:40
Grids Of Fury Grids of Fury to gra 3D która umieszcza nas na arenie gladiatorów przyszłości. Każda z plansz to mordercza walka o przetrwanie i zacięta walka z przeciwnikami! Będziesz musiał przesuwać różne przedmioty po to by zrobić sobie ścieżkę do różnych power-upów. Jednakże przeciwnicy będę skutecznie uprzykrzać ci życie! Musisz być gotów stawić im czoła!
Pobierz za darmo Gry Online Grids Of Fury
Hap Hazard Ocena: 7/10 Data dodania: 16-12-2007 11:19
Hap Hazard Stacja kosmiczna Icarus, została zaatakowana! Dołącz do Hap Hazard i pomóż mu pokonać wrogów podróżując wraz z nim przez ponad czterdzieści wybuchowych plansz pełnych lin, łańcuchów, bomb, kosmitów, czarnych dziur i wszystkiego innego co możemy znaleźć we wszechświecie. Razem będziecie w stanie powstrzymać arcyzłego Otto Obliviona! Miodna rozgrywka i pięć zróżnicowanych trybów gry - godziny świetnej zabawy - gwarantowane!
Pobierz za darmo Gry Online Hap Hazard
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.