Gry Online - Gry Online Strzelanki
Gry Online
Archmage
Nazwa: Archmage
Rodzaj: Strzelanka
Opis: Wkrocz szybko do niezwykłej przygody i ocal małe królestwo przed złem! Dosiądź pra...
Więcej na temat Gry Online ArchmageGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Strzelanki

After The End Ocena: 7/10 Data dodania: 01-07-2007 21:57
After The End Ocal planetę przed genetycznym koszmarem! Wyrżnij w pień zastępy przerażających potworów które opanowały niemal całą ziemię w tej wspaniałej strzelance 3D. Wybierz spośród trzech zupełnie różnych trybów gry i odkryj źródło plagi śmiercionośnych kreatur. Posiadany przez ciebie arsenał to wiele bardzo potężnych broni które poślą do piachu nawet najbardziej mocnego przeciwnika. Krwawa jatka czeka na Ciebie!!!
Pobierz za darmo Gry Online After The End
Alien Hallway Ocena: 8/10 Data dodania: 30-11-2011 10:52
Alien Hallway Lubisz wyzwania? Lubisz gdy skacze ci adrenalina? Tak? To świetnie. Jeśli jeszcze do tego kręci cie strzelanie do złowrogich kosmitów to znalazłeś grę idealną dla Siebie!! Twoim zadaniem będzie kontrolowanie małej armii i obrona naszej planety przed hordą najeźdźców z odległych czeluści wszechświata. Niesamowita grafika, świetna muzyka i rozgrywka która wgniata w fotel (lub kanapę – zależy na czym siedzimy). Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Alien Hallway
Alien Shooter Ocena: 7/10 Data dodania: 08-03-2007 23:35
Alien Shooter Inwazja kosmitów rozpoczęła się! Biegnąc poprzez opuszczone biurowce, magazyny i tajemnicze laboratoria masz tylko jedna zadanie ? Totalna eksterminacja przeciwnika! Masz nieskończony czas, dziesięć morderczych poziomów, dziewięć śmiercionośnych broni oraz sześć rodzajów kreatur które zasługują na sporą dawkę ołowiu! Tutaj nie ma miejsca na pokojowe rozwiązania!
Pobierz za darmo Gry Online Alien Shooter
Alien Stars Ocena: 7/10 Data dodania: 28-03-2012 09:06
Alien Stars Nie lękaj się, otwórz umysł, uwierz w siebie i wyrusz w gwiezdną przygodę! Przed Tobą miliony obcych galaktyk w których będziesz walczył z kosmitami, którzy chcą zaatakować naszą Matkę Ziemię! Nawet Green Peace, nie będzie protestował kiedy będziesz zabijał kolejnych zielonych ludków! Wspaniała strzelanka, która pozwoli ci rozładować stres po pracy lub szkole. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Alien Stars
Archmage Ocena: 7/10 Data dodania: 30-01-2009 12:58
Archmage Wkrocz szybko do niezwykłej przygody i ocal małe królestwo przed złem! Dosiądź pradawnego smoka i skop tyłki niemilcom! Pomoże ci w tym młoda wiedźma i jej mistyczny jednorożec. Staniecie oko w oko z hordami przeraźliwie złych potworów z piekła rodem. Poprzez 35 morderczych poziomów zmierzycie się z gigantycznymi orkami, monstrualnymi owadami, wielkimi cyklopami, makabrycznymi gargulcami i innego typu szachrajstwem! Krwawa jatka!
Pobierz za darmo Gry Online Archmage
Astro Avenger 2 Ocena: 8/10 Data dodania: 25-11-2009 15:01
Astro Avenger 2 W ciągu dekady od globalnego kryzysu politycznego, ludzkość weszła w drugą złotą fazę podboju i kolonizacji galaktyki. Jednakże te wszystkie wielkie plany spaliły na panewce kiedy na drodze stanęła flota nieprzyjaźnie nastawionych kosmitów, która nie dość że broni swoich planet to jeszcze ma chrapkę na nasze! Ty zaś siadasz za sterami kosmicznego statku wyposażonego w zdobycze techniki i musisz przeciwstawić się obcym! Gotów?
Pobierz za darmo Gry Online Astro Avenger 2
Chicken Invaders 4 Easter Ocena: 10/10 Data dodania: 13-04-2012 11:15
Chicken Invaders 4 Easter Kurczaki - Przez stulecia my hodowaliśmy je, smażyliśmy i zjadaliśmy! Teraz kurczaki chcą się na nas zemścić! Kosmiczne kurczaki postanawiają wziąć odwet na całej ludzkości. Nadchodzi Wielkanoc i nie pozwolą nam na to by przygotować świąteczne jajka! Nadciągają z odsieczą dla swoich ziemskich braci i sióstr! Czas stawić im czoła i uratować święta na naszej planecie! Do boju!
Pobierz za darmo Gry Online Chicken Invaders 4 Easter
Chicken Village Ocena: 7/10 Data dodania: 04-01-2008 13:38
Chicken Village Uwaga!!! Mordercze kurczaki najeżdżają naszą planetę!!! Łap za broń i wystrzelaj całe to tatarajstwo!!! Zmierz się z nimi na bezdrożach, śledż je krok w krok prosto do kurnika i wystrzelaj dziadostwo co do jednego. Żaden kurczak nie ma szans na przetrwanie. Piękna grafika 3D, wesoła muzyka, duża grywalność i tony dobrego humoru to mocne strony tego tytułu. Jeśli masz zły dzień, odpadl Chicken Village i pokaż gdzie drobiowi gdzie jego miejsce!
Pobierz za darmo Gry Online Chicken Village
Clash N Slash Ocena: 8/10 Data dodania: 23-11-2009 19:02
Clash N Slash Kosmiczne strzelanki jeszcze nigdy nie były tak uzależniające!!! We wspaniałej grze jaką bez dwóch zdań jest Clash’N Slash trzeba bronić planete przed najeźdźcami z całej cholernej galaktyki. Pomoże ci w tym Twój kosmiczny statek wyposażony w najnowsze zdobycze technologii wojennej! Z fantastyczną grafiką i świeżą, ekscytującą rozgrywkią, Clash’N Slash zapewną rozrywkę na wiele godzin. Tutaj akcja nie zatrzymuje się nawet na chwilę!
Pobierz za darmo Gry Online Clash N Slash
Cosmic Bugs Ocena: 7/10 Data dodania: 23-08-2012 09:21
Cosmic Bugs Kosmiczne robale atakują naszą planetę! Nie możemy na to pozwolić! Ludzkość stoi na granicy eksterminacji przez przeważające siły wroga! Jedynie ty żołnierzu możesz zmienić oblicze tej wojny i przechylić szale zwycięstwa na właściwą stronę, na stronę ludzkości! Pobierz Cosmic Bugs za darmo i stań do walki na śmierć i życie w imię nas wszystkich! Powodzenia żołnierzu – liczymy na Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Cosmic Bugs
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.