Gry Online - Gierki Na literę M
Gry Online
Build-a-lot Fairy Tales
Nazwa: Build-a-lot Fairy Tales
Rodzaj: Strategiczna
Opis: Daj się pochłonąć przez magiczny świat pełen magii, wróżek i najwyśmienit...
Więcej na temat Gry Online Build-a-lot Fairy Tales
Sprawdź czy aby niemdłeGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Na Literę M

Magic Life Ocena: 8/10 Data dodania: 12-01-2012 14:56
Magic Life Zostań potężnym czarodziejem i weź udział w starożytnym turnieju magów! Poznaj magiczne życie od podszewki i stań w szranki z największymi czarnoksiężnikami wszech czasów! Rozwijaj swoją postać, ucz się nowych czarów i posiądź mityczną wiedzę! Tylko najpotężniejszy z magów będzie mógł pokonać pozostałych i owiać się sławą po wsze czasy! Daj się zaczarować!
Pobierz za darmo Gry Online Magic Life
Magic Stones Ocena: 7/10 Data dodania: 20-04-2012 14:56
Magic Stones Przedstawiamy Wam bardzo ciekawą grę bazującą na mitologii Celtów, która jest mieszanką typowego RPG z kolekcjonerską grą karcianą! Akcja toczy się w krainach Aravornu, gdzie można znaleźć najpiękniejsze skarby w przerażających i mrocznych czeluściach. Zostań druidem który stanie w szranki z innymi w celu zdobycia sławy i fortuny jak co roku w korytarzach czarnej wierzy!
Pobierz za darmo Gry Online Magic Stones
Magic Sweets Ocena: 8/10 Data dodania: 07-02-2012 08:47
Magic Sweets Kiedy odpowiesz na ogłoszenie w gazecie nie będziesz miał pojęcia w co się pakujesz! Przez przypadek szukając pracy trafiłeś do sekretnej akademii magów, duchów, elfów i innych magicznych stworów! Twoim zadaniem będzie wykarmienie i napojenie całej hordy przedziwnych kreatur. Twój osobisty pomocnik – Smok Dino zrobi co może by ułatwić Ci wykonanie zadania. Nie myśl sobie jednak że będzie to bułka z masłem!
Pobierz za darmo Gry Online Magic Sweets
Magic Tale Ocena: 7/10 Data dodania: 05-07-2007 12:50
Magic Tale Wspaniała gra logiczna, okraszona niezwykłą muzyką I prześliczną, bajkową oprawą graficzną, która naprawdę potrafi cieszyć oko. Twoim zadaniem jest łączyć ze sobą kolejne elementy pasujące ze sobą kolory tak by zdobyć kolejny złoty klucz do magicznej skrzyni, dzięki której będziesz mógł przejść na kolejny poziom i rozpocząć zabawę od nowa. Ta gra wciągnie cię na długie godziny i możesz nam wierzyć lub nie, nie będziesz mógł oderwać nosa od monitora.
Pobierz za darmo Gry Online Magic Tale
Magicians Handbook Ocena: 10/10 Data dodania: 02-07-2007 17:42
The Magicians Handbook: Cursed Valley The Magicians Handbook: Cursed Valley W Twoje ręce trafiła tajemnicza Księga Magów, która przeniosła cię w serce zaginionej krainy pełnej niebezpieczeństw. Niespotykane kreatury i setki ukrytych przedmiotów czekają tylko na to aż je odkryjesz!! Przed Tobą trzynaście różnorodnych poziomów to przeszukania oraz wiele małych gierek które napotkasz po drodze. Jesteś w stanie odkryć tajemnice Przeklętej Doliny zanim mrok dołączy Ciebie do swoich kolejnych ofiar?
Pobierz za darmo Gry Online Magicians Handbook
Margrave Manor Ocena: 8/10 Data dodania: 18-07-2012 11:54
Margrave Manor Margrave Manor to gra typu ukryte obiekty, której akcja toczy się w opuszczonej posiadłości w której ponoć straszy! Wcielasz się w postać Edwiny Margrave, która próbuje odnaleźć swojego dziadka, który zaginął w tych okolicach równo dziesięć lat temu. Jedyne poszlaki jakie masz, prowadzą do tego upiornego domu. To nie będzie zwykła zabawa, czas na prawdziwe wyzwanie!
Pobierz za darmo Gry Online Margrave Manor
Mariposa Ocena: 7/10 Data dodania: 24-04-2012 10:35
Mariposa Witaj ma wyspie Mariposa, miejscu gdzie niegdyś magiczne motyle fruwały po tropikalnym niebie. Teraz wszystkie zostały uwięzione w czarodziejskim bursztynie i Twoim zadaniem jest je uwolnić. Nie pozwól by piękne motyle na zawsze zniknęły z tej odludnej wyspy! To po prostu nie może się zdarzyć! One są takie piękne. Pobierz Mariposa za darmo i uwolnij je wszystkie!
Pobierz za darmo Gry Online Mariposa
Marooned Ocena: 10/10 Data dodania: 16-11-2009 14:18
Marooned Twórcy Little Shop of Treasures powracają z kolejną genialną grą typu Ukryte Obiekty. W Marooned Deluxe budzisz się na bezludnej wyspie, nie pamiętając kim jesteś i skąd się tam wziąłeś. Musisz szukać ukrytych przedmiotów które pozwolą Ci rychło odzyskać pamięć. Czy potrafisz znaleźć sposób, aby definitywnie wydostać się z tej przeklętej wyspy? Udowodnij to!
Pobierz za darmo Gry Online Marooned
Master Of Defense Ocena: 10/10 Data dodania: 07-02-2007 10:38
Master Of Defense Wspaniała gra strategiczna która stawia nas w roli odważnego bohatera który został wybrany do obrony królestwa przed zastępami potworów! Naszym zadaniem jest obrona miast przed nadciągającymi atakami piekielnych bestii. By to osiągnąć musimy budować wieżyczki oraz używać czarów które pomogą nam rozbić w pył armię kreatur. Brzmi prosto, jednakże gra szalenie wciąga!
Pobierz za darmo Gry Online Master Of Defense
Masters of Mystery Ocena: 9/10 Data dodania: 17-09-2012 08:57
Masters of Mystery Nowojorski świat mody zostaje wywrócony do góry nogami kiedy znany prywatny detektyw Carrie Chase odkrywa, że znany i szanowany projektant mody został brutalnie zamordowany w swojej posiadłości. Po pewnym czasie robi się jednak jeszcze goręcej, okazuje się że to nie było jedno morderstwa i mają miejsce kolejne. Jesteś w stanie ująć seryjnego mordercę, który pojawił się w Nowym Jorku?
Pobierz za darmo Gry Online Masters of Mystery
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.