Gry Online - Gry Online Zręcznościowe
Gry Online
Alice and the Magic Gardens
Nazwa: Alice and the Magic Gardens
Rodzaj: Logiczna
Opis: Odkryj zupełnie nowa jakość w grach typu połącz trzy element w grze Alice ant the ...
Więcej na temat Gry Online Alice and the Magic Gardens
Kapitan KajdanGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Zręcznościowe

Temple of Bricks Ocena: 8/10 Data dodania: 19-12-2009 14:21
Temple of Bricks Zapraszamy cię do wspaniałej podróży po starożytnych świątyniach w grze Temple of Bricks!! Genialny klon Arkanoida dostarczy nam godziny wyśmienitej zabawy dla całej rodziny, spędzonej na rozwalaniu kolejnych cegiełek naszą piłeczką! Unikalne rodzaje cegieł, materiały wybuchowe, cała masa różnorodnych power-upów, świetna grafika i wpadająca w ucho muzyka – to najważniejsze atuty tej produkcji! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Temple of Bricks
Tornado Jockey Ocena: 10/10 Data dodania: 21-03-2007 11:08
Tornado Jockey Gigantyczne tornado pojawiło się nad miastem? przejmij nad nim kontrole, spraw by stało się jeszcze większe i zrównaj wszystko z ziemią! Twoje tornado zyskuje na sile, wtedy gdy pochłania małe huragany zawierające różne ulepszenia. Niszcz budynki, samochody, fabryki, stadiony, elektrownie atomowe oraz całe miasta obracając wszystko w pył! Nic cię nie powstrzyma! Zniszcz wszystko!
Pobierz za darmo Gry Online Tornado Jockey
Tumblebugs Ocena: 8/10 Data dodania: 23-11-2009 14:28
Tumblebugs Pomóż swoim przyjaciołom chrząszczom nie dać się złapać przez Czarne Imperium Robali! Ocal wszystkich swoich znajomych przed oprawcami grając w Tumble Bugs. Jeśli grałeś kiedykolwiek w Zumę lub Luxora to już doskonale wiesz czego się spodziewać tym razem – totalnie wciągającej rozgrywki! Świetna grafika, wyjątkowa muzyka i niesamowita gry walność. Wszystko to sprawia że Tumble Bugs to kawał świetnej zabawy! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Tumblebugs
Tumblebugs 2 Ocena: 9/10 Data dodania: 07-02-2010 11:57
Tumblebugs 2 Czarne robaki powróciły! Teraz są sprytniejsze, większe, szybsze i bardziej złośliwe niż kiedykolwiek wcześniej! Rozpanoszyły się w Twoim ogrodzie i do Ciebie należy zadanie pozbycia się tej plugawych robali! Musisz też rozwikłać zagadkę kto stoi za inwazją insektów czarnych jak smoła! Przed Tobą przeszło dziewięćdziesiąt wymagających poziomów i godziny wspaniałej zabawy! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Tumblebugs 2
Twisty Tracks Ocena: 6/10 Data dodania: 10-04-2007 16:10
Twisty Tracks Twisty Tracks Potężny huragan porwał wszystkie twoje skarby i rozrzucił je po calutkim świecie! Teraz musisz je wszystkie odnaleźć! Obracając tory tak by pasowały do siebie układasz trasę po której przejedzie twój wspaniały pociąg. Drogę układaj tak by jak najszybciej zebrać wszystkie skarby w danej lokacji! Musisz być bardzo ostrożny ponieważ bardzo łatwo wpędzić pociąg w ślepy zaułek...
Pobierz za darmo Gry Online Twisty Tracks
Typer Shark Deluxe Ocena: 9/10 Data dodania: 07-03-2007 14:21
Typer Shark Deluxe W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje nauczyć się pisać szybko na klawiaturze. Dzięki tej grze możemy w bardzo szybki i przyjemny sposób przyswoić tajniki pisania na komputerze. Nie jest to jednak gra wyłącznie dla początkujących! Możemy ustawić różne poziomy trudności. Jeśli nie wpiszemy słów wystarczająco szybko, nasz nurek zostanie pożarty przez krwiożercze rekiny!
Pobierz za darmo Gry Online Typer Shark Deluxe
Varmintz Deluxe Ocena: 7/10 Data dodania: 16-11-2009 17:22
Varmintz Deluxe Zacznij świetną zabawę wraz z Varmintz. Pomóż swoim przyjaciołom wyskakać drogę ku wolności! Skacz, skacz i jeszcze raz skacz! Ekscytująca mieszanka Pac-Mana i Froggera. Znasz te gry? Jasne że tak! To już wiesz czego się spodziewać tutaj! Fajna grafika, miła dla ucha muzyka, potężna grywalność. Czego chcieć więcej? Czas poskakać nieprawdaż?
Pobierz za darmo Gry Online Varmintz Deluxe
Venice Ocena: 8/10 Data dodania: 05-07-2007 12:30
Venice Poziom wody gwałtownie się podnosi I do Ciebie graczu należy zadanie ochrony budynków przed zalaniem. Jak to zrobić? Musisz odnaleźć wszystkie zaginione skarby Wenecji i uratować je prze wodą, tylko w ten sposób jesteś w stanie ocalić miasto. Odnajduj kolejne skarby, łącz ze sobą tak by zebrać wszystkie, jednakże musisz się spieszyć, woda cały czas się podnosi, a chyba nie chcesz skończyć jako pokarm dla rybek?
Pobierz za darmo Gry Online Venice
XAvenger Ocena: 9/10 Data dodania: 09-06-2007 12:43
XAvenger Najeźdźcy z Oriona dotarli do naszej planety i chcą ją zniszczyć! Twoim zadaniem jest obronić Ziemię przed przybyszami i i przegnanie ich aż do miejsca z którego przybyli - Wymiaru X. Do twojej dyspozycji jest futurystyczny statek kosmiczny wyposażony w najnowsze osiągnięcia techniki: X-Avenger - wyposażony w siedem różnego rodzaju broni i napęd jądrowy! Użyj jego potężnej artylerii do tego by pokazać wrogim kosmitom gdzie pieprz rośnie...
Pobierz za darmo Gry Online XAvenger
Yumsters Ocena: 10/10 Data dodania: 24-10-2007 11:17
Yumsters Yumsters to małe rozciągliwe stworzonka które są kompletnymi wariatami na punkcie owoców i muzyki! Muszą wyczyścić cały ogród ze swoich ulubionych owoców by uzbierać szmal na wydanie debiutanckiej płyty założonego przez nich zespołu. Pomóż im uzbierać pieniądze i nażreć się owocami do syta. Wspaniała grafika, przyjemna muzyka, niesamowita grywalność i pewna innowacyjność to główne cechy teh gry! Naprawdę warto!
Pobierz za darmo Gry Online Yumsters
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.