Gry Online - Gry Online Zręcznościowe
Gry Online
Eets
Nazwa: Eets
Rodzaj: Logiczna
Opis: Eets to gra która potrafi totalnie uzależnić i przykuć do monitora na wiele miesięcy!...
Więcej na temat Gry Online Eets
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Zręcznościowe

Luxor Ocena: 10/10 Data dodania: 29-01-2008 08:23
Luxor Luxor to wybitna gra zręcznościowa która zabierze Cię we wspaniałą przygodę poprzez starożytny Egipt. Przed Tobą osiemdziesiąt osiem różnorodnych poziomów, nad którymi spędzisz wiele cudownych chwil. Zbieraj talizmany i odnajdź tajne moce prosto z Isis, takie jak płonące kule lub elektryczne gromy. Jedyny konkurent Zumy który się liczy. Świetna gra, doczekała się wielu kontynuacji – zapraszamy na część pierwszą.
Pobierz za darmo Gry Online Luxor
Luxor 2 Ocena: 10/10 Data dodania: 20-05-2008 11:34
Luxor 2 Luxor 2 przeniesie Cię w podróż przez starożytny Egipt. Przed Tobą 88 nowych, prześlicznych poziomów wśród pięknej oprawy dźwiękowej i graficznej które pozwolą ci poczuć magię i klimat świątyń starożytnego Egiptu. Użyj mistycznych skrzydlatych skarabeuszy by strzelać i zniszczyć zbliżające się magiczne kule zanim dotrą do Twojej piramidy. Abosultny hit!
Pobierz za darmo Gry Online Luxor 2
Luxor 3 Ocena: 10/10 Data dodania: 20-05-2008 11:47
Luxor 3 Luxor 3, zabierze Cię w podróż, gdzie swoje będziesz musiał wykorzystać swój spryt i inteligencje do pokonania Boga Chaosu! Świetna grafika, muzyka i grywalność. Gigantyczna liczba leveli ze zróżnicowanym poziomem trudności Oraz aż siedem trybów rozgrywki – wszytko to daje nam najnowsza część Luxora! Nikomu tej gry nie trzeba przedstawiać. Ściągać, grać i nie przestawać! Hit nad hity!
Pobierz za darmo Gry Online Luxor 3
Luxor 5th Passage Ocena: 10/10 Data dodania: 12-09-2012 09:29
Luxor 5th Passage Przedstawiamy najnowszą odsłonę gry Luxor, jest to już piąta odsłona tego niekwestionowanego hitu w swoim gatunku. Wielki konkurent Zumy powraca by znów przykuć graczy na długie godziny do monitora. Jesteś gotowy na prawdziwe zręcznościowe wyzwanie? Tak? To pobierz Luxor 5th Passage za darmo i odwiedź Starożytny Egipt!
Pobierz za darmo Gry Online Luxor 5th Passage
Luxor Amun Rising Ocena: 10/10 Data dodania: 20-05-2008 11:39
Luxor: Amun Rising Na jednych czekać będzie chwała i przygoda po powrocie do starożytnego Egiptu, drugich zaś czeka zemsta antycznych Bogów! W następnej części fenomenalnej gry Luksor, musisz pokonać złowrogiego księcia - Megiddo i ocalić krainę przed zniszczeniem i haosem! Wspaniała gra, cudowna grafika i przepiękna oprawa dźwiękowa, ale do tego wszystkiego Luxor zdążył nas już przyzwyczaić!
Pobierz za darmo Gry Online Luxor Amun Rising
Mad Magic Ocena: 10/10 Data dodania: 19-04-2007 09:43
Mad Magic Wejdź do innego wymiaru, którym władają trolle, karły i wróżki w tej niesamowitej grze! Stań się potężnym magikiem wykorzystując swoich sługusów którzy zbierają dla ciebie różnego rodzaju skarby w tym zaczarowanym świecie, pełnym niebezpieczeństw. Jak tylko wkroczysz do tego świata nie będziesz chciał z niego wrócić, wciągająca rozgrywka i prześliczna grafika 3D przykują Cię do monitora na długi czas. Jedna z najlepszych gier tego typu!
Pobierz za darmo Gry Online Mad Magic
Maui & The Big Fish Ocena: 6/10 Data dodania: 07-10-2007 10:39
Maui &  The Big Fish Wstrzymaj oddech i zanurkuj w głębinach oceanu we wspaniałej grze jaką bez wątpienia jest Maui & the Big Fish! Pewnego dnia wyspa naszego bohatera znalazła się głęboko pod powierzchnią wody. Okazało się, że wyspa ta znajdowała się na grzbiecie gigantycznej ryby która spała od wieków, lecz gdy się przebudziła postanowiła zejść na dno wraz z lądem na plecach. Ty zaś graczu musisz sprawić by ryba wróciła na powierzchnię!
Pobierz za darmo Gry Online Maui & The Big Fish
Mega World Smash Ocena: 7/10 Data dodania: 26-03-2012 14:08
Mega World Smash Lubisz rozwalać klocki? Tak? To świetnie się składa! Kolejny klon Arkanoida przypadnie do gustu wszystkim fanom gatunku! Świetna grafika w pełnym 3d oraz niesamowita grywalność przykują cie do ekranu na całe tygodnie! Mega World Smash podnosi poprzeczkę dla wszystkich gier tego typu, windując rozgrywkę na najwyższy poziom! Nie musisz szukać gry idealnej… już znalazłeś!
Pobierz za darmo Gry Online Mega World Smash
Mighty Rodent Ocena: 7/10 Data dodania: 16-11-2009 09:22
Mighty Rodent Jest rok 2056, armia złych kosmitów plądruje naszą ukochaną matkę ziemię! Na szczęście pojawił się bohater: silny, wysoki z mocą niczym błyskawica! Wszechmocny gryzoń! Ty jako sierżant Fluffles użyjesz nowej mikro-technologii i zmielisz te łachudry niczym zwykłe mięso! Wciągająca rozgrywka! Masa broń, powrupów, upgredów i wiele morderczych plansz! Polecamy wszystkim miłośnikom dobrej rozpierduchy!
Pobierz za darmo Gry Online Mighty Rodent
Monkey Go Happy Ocena: 9/10 Data dodania: 21-05-2012 14:05
Monkey Go Happy Witamy Cię w uroczej grze Monkey Go Happy gdzie Twoim zadaniem będzie rozweselić smutną małpkę. Możesz patrzeć na tą zasmuconą minkę i załzawione oczy? Nie pęka ci serce gdy widzisz jak nieszczęśliwa jest ta kochana małpka? Weź się do roboty i zrób coś by znów była wesoła i uśmiechnięta! Przed Tobą wiele mini gierek i zadań, które mają ci pomóc w poprawianiu humoru!
Pobierz za darmo Gry Online Monkey Go Happy
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.