Gry Online - Ukryte Obiekty
Gry Online
Unicorn Killer
Nazwa: Unicorn Killer
Rodzaj: Ukryte Obiekty
Opis: Jako świeżak w oddziałach FBI, Jennifer Lourdes zostaje przydzielona w grupy rozpracowującej spr...
Więcej na temat Gry Online Real Crimes: The Unicorn Killer
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Ukryte Obiekty

Curse at Twilight Ocena: 9/10 Data dodania: 11-07-2012 14:51
Curse at Twilight Bezpośrednio po wezwaniu do tajemniczej posiadłości, należy rozwikłać zagadkę starożytnego zła i odkryć historię swojej rodziny, zanim będzie za późno. Odblokuj wspomnienia z przeszłości i rozwiąż skomplikowane zagadki. Poznaj nawiedzone, magiczne krainy i przygotuj się na dawkę naprawdę solidnych wrażeń! Tej przygody nie zapomnisz nigdy!
Pobierz za darmo Gry Online Curse at Twilight
Dark Strokes Ocena: 10/10 Data dodania: 15-05-2012 08:40
Dark Strokes Moment w którym wszystko trzeba postawić na jedną kartę właśnie wystąpił w życiu Ethana Blake’a. Jego ukochanym zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo i nie ma czasu na zastanawianie - trzeba działać i to szybko! Panna młoda została porwana w dzień ślubu przez tajemną organizację która nazywa się „Beztwarzowi”. O co chodzi? Co się za tym kryje? Na te i inne pytania będziesz musiał znaleźć odpowiedzi samemu! Powodzenia!
Pobierz za darmo Gry Online Dark Strokes
Deadtime Stories Ocena: 10/10 Data dodania: 28-05-2010 11:36
Deadtime Stories Przerażające chwile czekają na ciebie w tej ciemnej, niepokojącej i prawdziwej historii duchów Nowego Orleanu. Twoim zadaniem będzie uwolnienie uwięzionych duchów, rzucanie potężnych czarów podczas podróży po magicznym świecie pełnym zagadek i niebezpieczeństw. Wspaniała historia połączona z nietuzinkową oprawą i ciekawymi zagadkami daje nam wybuchowe połączenie! Doradzamy grać w ten tytuł przy zapalonym świetle!
Pobierz za darmo Gry Online Deadtime Stories
Detective Stories Hollywood Ocena: 10/10 Data dodania: 17-11-2009 10:27
Detective Stories Hollywood Tinseltown jest w wielkich tarapatach! Zaginęła znana aktorka, dziesięć milionów dolarów w gotówce oraz kopia najnowszego kinowego hitu rodem z Hollywood. Do śledztwa wyrusza Angela, znana lokalna detektyw która ma na swoim koncie wiele rozwiązanych spraw, ale z czymś takim jeszcze nigdy się nie spotkała. Pomóż jej rozwiązać tą zawiłą intrygę i wyjaśnić wszelkie zagadki. Świetna gra typu Ukryte Obiekty. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Detective Stories Hollywood
Dream Day First Home Ocena: 8/10 Data dodania: 13-04-2012 12:32
Dream Day First Home Jenny i Robert wracają z ich cudownego miesiącu miodowego i wprowadzają się do nowego domu, chcąc założyć w nim rodzinę! Będą jednak potrzebować Twojej pomocy! Ktoś musi im doradzić jak mają go urządzić, gdzie i jakie postawić meble, jak rozplanować ogródek i rozdzielić pokoje. Pobierz za darmo i zostań najlepszym dekoratorem wnętrz w całej okolicy! Do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Dream Day First Home
Dream Day Wedding Ocena: 8/10 Data dodania: 15-04-2007 14:40
Dream Day Wedding Wciągająca i romantyczna przygoda z piękną grafiką i wspaniałą muzyką. Twoim zadaniem jest przygotowanie najlepszego ślubu i wesela w historii! Przed tobą masa rzeczy to kupienia, musisz odwiedzić dziesiątki sklepów i różnorakich firm by dopiąć wszystko na ostatni guzik, państwo młodzi nie mogą być przecież zawiedzeni! Gotów na podjęcie tego wyzwania?
Pobierz za darmo Gry Online Dream Day Wedding
Dream Sleuth Ocena: 10/10 Data dodania: 23-11-2009 10:40
Dream Sleuth Catherine zawsze miała normalne sny, jak każdy z nas jednakże ostatnio przyśniło jej się coś niezwykłego. Był to sen o zaginionej dziewczynce której policja ciągle nie mogła odnaleźć. Sen był tak autentyczny i wyrazisty że Catherine postanowiła rozpocząć własne śledztwo! Kolejna wspaniała gra typu Ukryte Obiekty. Wciągająca i intrygująca fabuła i setki przedmiotów do odnalezienia dadzą ci wiele godzin wspaniałej rozrywki.
Pobierz za darmo Gry Online Dream Sleuth
Dreamland Ocena: 9/10 Data dodania: 07-03-2012 08:11
Dreamland Witaj w Dreamland, starym, opuszczonym wesołym miasteczku! Pełno tutaj starego, zdezelowanego sprzętu, który z pewnością nie nadaje się już dla dzieci, gdyż jest nieużywany od wielu lat. Upiorne miejsce rozrywki kryje też swój własny sekret. Ludzie mówią, że mieszka tutaj prawdziwe zło kolekcjonujące dusze tych którzy zapuszczą się w ten rejon. Oczy zła są skierowane teraz na Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Dreamland
Dying for Daylight Ocena: 10/10 Data dodania: 28-03-2012 09:03
Dying for Daylight Graj jako Dahlia, wampirzyca z wyjątkowym poczuciem mody i ostrym jak brzytwa dowcipem która przoduje w awangardowej grupie cyrkowej w opuszczonych i mrocznych krainach. Jej zadaniem jest jeździć z miasta do miasta wraz z występami w poszukiwaniu innych wampirów, którzy ukrywają się pośród normalnych ludzi. Każdy z nich ma przy sobie eliksir, który nie może dostać się w niepowołane ręce!
Pobierz za darmo Gry Online Dying for Daylight
Elementals: The Magic Key Ocena: 8/10 Data dodania: 13-11-2009 10:07
Elementals: The Magic Key Witaj! Czeka na ciebie pełen tajemnic urzekający świat magii! Czeka cie wspaniała przygoda! Musisz pomóc młodemu magowi – Albertowi uratować jego siostrę z rąk arcyzłego czarnoksiężnika Sibeliusa! Przy okazji musisz odnaleźć klucz Eiron i przywrócić pokój w królestwie! W pełną przygód i niebezpieczeństw wędrówkę wyruszy Twój wierny pomocnik Felly! Świetna gra typu Ukryte Obiekty! Godziny wyśmienitej zabawy! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Elementals: The Magic Key
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.