Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Tradewinds Odyssey
Nazwa: Tradewinds Odyssey
Rodzaj: Strategiczna
Opis: Pokieruj pięcioma unikalnymi bohaterami. Przed Tobą ponad pięćdziesiąt rozdziałĂ...
Więcej na temat Gry Online Tradewinds Odyssey
Kapitan KajdanGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Professor Fizzwizzle 2 Ocena: 10/10 Data dodania: 26-08-2007 20:46
Professor Fizzwizzle 2 Dla Profesora nareszcie przyszedł czas w pełni zasłużonych wakacji. Jendakże w miejscu wypoczynku czeka na niego kolejne zadanie! Rozwiązać tajemniczą legednę Wulkanu Moleten. Druga odsłona tej wspaniałej gry daje nam wszystko to co znamy z części pierwszej dokładając masę nowych gadżetów i urozmaiceń. Leveli do ukończenia jest znacznie więcej i są dużo trudniejsze, ale nie z takich opresji wychodził Profesor Fizzwizzle. Gotowy by pomóc mu ponownie?
Pobierz za darmo Gry Online Professor Fizzwizzle 2
Puzzle Detective Ocena: 9/10 Data dodania: 19-05-2007 19:11
Puzzle Detective Rozbij międzynarodową siatkę przestępczą i odnajdź skradzione diamenty w tej niesamowicie wciągającej grze logicznej jaką jest Puzzle Detective! Przesuwaj elementy tak by połączyć je w grupy, wtedy one znikną ujawniając ci różnego typu ukryte ślady które pomogą ci złapać złoczyńców! Podążaj tropami i bądź cały czas czujny, przestępcy wiedza, że siedzisz im na ogonie i możesz być pewien, że będą próbowali ci przeszkodzić! Niech sprawiedliwość zwycięży!
Pobierz za darmo Gry Online Puzzle Detective
Puzzle Inlay Ocena: 8/10 Data dodania: 09-02-2012 14:18
Puzzle Inlay Prawdziwe wyzwanie dla wszystkich miłośników gier logicznych! Gwarantujemy Wam, że zakochacie się w niej od pierwszego kliknięcia myszką. Idea jest diabelnie prosta. Dostajemy kolejne obrazki które musimy wypełnić klockami tak by wszystko pasowało do siebie jak ulał! Na początku wszystko wydaje się proste, ale na początku gra nie jest wymagająca by nauczyć nas podstaw. Po chwili wchodzi na tak wysokie obroty że wasz mózg może się przegrzać!
Pobierz za darmo Gry Online Puzzle Inlay
Puzzle Myth Ocena: 8/10 Data dodania: 09-02-2012 14:16
Puzzle Myth Gra logiczna która przykuje do monitora całą rodzinę, zarówno starych jak I młodych! Wypełnij mozaiki pięknymi klockami by rozwiązywać kolejne zagadki i przechodzić na następne poziomy. Ta gra to prawdziwy wehikuł czasu, nie zdajesz sobie sprawy kiedy upłynie ci przy niej cały dzień! Lubisz logiczne gry? Lubisz pomyśleć? Chcesz poćwiczyć szare komórki? Znalazłeś idealną grę dla siebie! Ściągaj i graj! Nie ma czasu na pierdoły!
Pobierz za darmo Gry Online Puzzle Myth
Puzzling Paws Ocena: 8/10 Data dodania: 13-08-2012 12:57
Puzzling Paws Przedstawiamy niezwykłą historie dwójki przyjaciół – niewinnego kotka o imieniu Scratch oraz jego obrońcę, buldoga o imieniu Bruiser. Pewnego dnia obaj wybrali się na spokojny piknik na pobliską łąkę. Nagle ujrzeli błysk i w oka mgnieniu zostali przeniesieniu do dziwnego miejsca. Czy to inny wymiar? Czy to sen? O co w tym wszystkim chodzi? Pobierz Puzzling Paws i pomóż dwójce przyjaciół wrócić do domu!
Pobierz za darmo Gry Online Puzzling Paws
Rainbow Mystery Ocena: 8/10 Data dodania: 26-08-2007 16:16
Rainbow Mystery Pomóż Lily, młodej Kwiatowej Wróżce, przywrócić kolor i życie do Krainy Tęczy która została przeklęta przez magiczne zaklęcie. Zły czarnoksiężnik zamienił przepiękną i kwitnącą Krainę Tęczy w mroczny i pozbawiony kolorów świat. Jednakże Lily jest zdeterminowana i chce przywrócić dawny blask swojej ojczyźnie. Pomożesz jej?
Pobierz za darmo Gry Online Rainbow Mystery
Rainbow Web 3 Ocena: 8/10 Data dodania: 29-02-2012 08:55
Rainbow Web 3 Mroczny czarnoksiężnik pająków odzyskał znów swoją moc, a Ty jesteś jedynym który może stanąć z nim do walki i ma jakiekolwiek szanse go powstrzymać i pokonać! Tym razem nasz wróg zaatakował Tęczową wioskę! Piękne i spokojne miejsce, zamieniło się w czarci padół, pełen obleśnych demonów-pająków! Nie ma czasu na gadanie, trzeba się brać do roboty i pokazać przeciwnikowi gdzie jego miejsce!
Pobierz za darmo Gry Online Rainbow Web 3
Rainforest Adventure Ocena: 8/10 Data dodania: 05-01-2010 11:47
Rainforest Adventure Wyrusz we wspaniałą podróż po tętniących życiem lasach deszczowych przepełnioną główkowaniem i rozwiązywaniem nowych wyzwań! Rainfrorest Adventure to gra logiczna, polegająca na łączeniu ze sobą elementów. Każdy z nas zna gry tego typu, jedne są lepsze, drugie są gorsze – ta zdecydowanie należy do tych drugich, z ręką na sercu możemy polecić ją Tobie i Twoim najbliższym! Odwiedź wraz z nami tajemnicze lasy Ameryki Południowej!
Pobierz za darmo Gry Online Rainforest Adventure
Rare Treasures Ocena: 8/10 Data dodania: 28-03-2012 14:30
Rare Treasures Czas na kreatywną zabawę! Pracujesz w fajansiarskiej chińskiej firmie, w której tak naprawdę nie wiadomo w co włożyć ręce. Jest tyle do zrobienia! Kiedyś była to wielka firma, teraz potrzeba jej świeżego spojrzenia i dobrego zarządzania by znów stała się światowym potentatem. Tace, imbryczki, czajniki, filiżanki i tyle fajansiarskiej porcelany ile jesteś sobie w stanie wyobrazić. Czas się wziąć za robotę! Do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Rare Treasures
Reaktor Ocena: 7/10 Data dodania: 23-08-2012 09:28
Reaktor Nie ma czasu na pierdoły! Nuklearne reaktory tworzone przez naszą firmę, które miały zasilać w energię nowo skolonizowane planety okazały się wadliwe! Jeśli czegoś nie zrobimy to wybuchną niszcząc całkowicie życie w promieniu setek kilometrów. Nie możemy na to pozwolić! Jako inżynier specjalista od energii jądrowej rozbrój każdy Reaktor i nie pozwól by którykolwiek zamienił się w bombę atomową.
Pobierz za darmo Gry Online Reaktor
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.