Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Kitty Luv
Nazwa: Kitty Luv
Rodzaj: 12
Opis: Kitty Luv to wspaniałe zwierzątko! Nie zniszczy nam żadnych mebli, nie stłucze, nie ucie...
Więcej na temat Gry Online Kitty Luv
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Jewel Legends Ocena: 8/10 Data dodania: 29-05-2012 09:06
Jewel Legends Hods to magiczne istoty posiadające czyste jak łza serce, które mieszkały przez lata w harmonii z naturą na drzewie życia. Życie toczyło się swoim torem, a czas nie miał znaczenia. Niestety, względny spokój był tylko iluzją! Nieskończona chciwość mrocznego demona, który chciał zawładnąć krainą zmusiła naszych bohaterów do ukrywania się. Minęło kilka wieków i postanowili się zbuntować i znów przywrócić ład i porządek. Pomożesz?
Pobierz za darmo Gry Online Jewel Legends
Jewel Quest Mysteries 4 Ocena: 9/10 Data dodania: 15-06-2012 11:01
Jewel Quest Mysteries 4 Jak głosi stara opowieść ludowa, bogowie którzy onegdaj stąpali do ziemi powrócili do niebios zostawiając nam ludziom dziewięć tajemniczych klejnotów dzięki którym możemy się z nimi kontaktować. Jednakże czy ta legenda jest prawdziwa? Pobierz pełną wersje Jewel Quest Mysteries 4 za darmo z naszej strony i przekonaj się na własne oczy! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Jewel Quest Mysteries 4
Jump Jump Jelly Reactor Ocena: 9/10 Data dodania: 21-06-2012 14:54
Jump Jump Jelly Reactor Żelki potrzebują Twojej pomocy! Reaktor skokowy w którym powstają nasze ukochane żelki został zaatakowany przez zgraję złych Rockonów! Przez ich dywersje maszyna została wyłączona i żadna nowa żelka nie powstanie, a przecież jesteśmy taaaaacy głodni!! Bierz się do dzieła i przegnaj stąd tych bezlitosnych złoczyńców! Jak ktoś śmie pozbawiać nas ukochanych żelek?!?!
Pobierz za darmo Gry Online Jump Jump Jelly Reactor
Jurassic Realm Ocena: 8/10 Data dodania: 12-03-2007 11:16
Jurassic Realm Wybierz się w podróż do ery prehistorycznej i odnajdź zaginione dinozaury w tej wspaniałej grze logicznej. Przed tobą ponad 150 zróżnicowanych plansz i 19 pradawnych gadów oraz 2 tryby rozgrywki. Jurrasic Realm to wspaniała gra która polega na zbijaniu jak największej ilości tych samych elementów. Pradawny świat dinozaurów stoi przed tobą otworem. Czy jesteś gotów na podróż w przeszłość?
Pobierz za darmo Gry Online Jurassic Realm
Knightfall Ocena: 9/10 Data dodania: 24-04-2012 10:17
Knightfall Złodzieje ukradli wszystkie królewskie dobra i kosztowności i ukryli je w jakimś tajemniczym miejscu! Twoim zadaniem jest je odnaleźć i ukarać rzezimieszków za ich niecny występek! Król i cały dwór liczy na Ciebie! Nie ma zbyt dużo czasu! Przed Tobą ponad 100 plansz w których będziesz musiał wysilić swoje szare komórki! Szable w dłoń i do boju! Król się niecierpliwi!
Pobierz za darmo Gry Online Knightfall
Lilly Wu Ocena: 9/10 Data dodania: 12-07-2012 10:51
Lilly Wu Wraz z ekipą National Geographic i pocieszną Lilly Wy wybierz się we wspaniałą podróż do tajemniczej osady sprzed dwóch tysięcy lat. Cesarz Qin był pierwszym imperatorem starożytnych Chin, którego żądza władzy i nieśmiertelności doprowadziła do rychłej zguby. Twórca Wielkiego Chińskiego Muru i ojciec zjednoczenia całego kraju zmarł w dziwnych okolicznościach. Czy był to wypadek, czy zamach?
Pobierz za darmo Gry Online Lilly Wu
Liong: The Dragon Dance Ocena: 8/10 Data dodania: 30-10-2007 09:15
Liong: The Dragon Dance Ta świetna gra łączy ze sobą to co najlepsze w grach typu Mahjong i Zuma. To genialne połączenie sprawia iż ta gra przykuje każdego do monitora na wiele dni. Magiczne smoki zostały skradzione, zaś Ty graczu musisz je odnaleźć i ocalić świat. Podczas swojej ciężkiej wędrówki odwiedzisz setki niesamowitych lokacji, zbierając mase różnego rodzaju skarbów. Przed Tobą dwa genialne rodzake rozgrywki, piękna grafika i świetna muzyka!
Pobierz za darmo Gry Online Liong: The Dragon Dance
Loco Ocena: 9/10 Data dodania: 02-10-2012 08:11
Loco Jesteś gotowy na owocowe szaleństwo które zaserwuje ci pełna wersja Locco? Prodcuent owoców musi jak najszybciej dostarczyć jest do sklepów w całym świecie, najszybciej jak się da – by trafiły do klientów świeże i smaczne! To będzie Twoje zadanie – tak rozplanować tory by pociągi przewożące owoce docierały w docelowe miejsce szybko i bez przeszkód. Jesteś gotów podjąć się tego zadania?
Pobierz za darmo Gry Online Loco
Lost in Reefs Ocena: 8/10 Data dodania: 14-09-2012 13:04
Lost in Reefs Zaangażuj się w tworzenie i odkrywanie zapomnianej podwodnej cywilizacji w darmowej grze lost In Reefs. Przygotuj swój akwalung, sprawdź czy butle z tlenem są pełne i zanurz się wprost w morską otchłań by zbadać przepiękne rafy koralowe pośród których ukryte są starożytne ruiny, a w nich z pewnością odnajdziemy skarby! Nie ma na co czekać! Trzeba brać się do roboty!
Pobierz za darmo Gry Online Lost in Reefs
Luck Charm Deluxe Ocena: 9/10 Data dodania: 06-02-2007 19:03
Luck Charm Deluxe Luck Charm Deluxe Wybierz się w magiczną podróż do krainy pełnej czarów i wesołych karłów w tej szalenie wciągającej grze! Czy posiadasz umiejętności by podbić świat fantazji? Twój karli nauczyciel poprowadzi cię poprzez sto niesamowitych leveli z których każdy kolejny będzie coraz trudniejszy. Przywołaj tajemnicze antyczne karły łącząc naraz sześćdziesiąt elementów!!
Pobierz za darmo Gry Online Luck Charm Deluxe
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.