Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Farm Craft 2
Nazwa: Farm Craft 2
Rodzaj: Pozostałe
Opis: Ponownie dołącz do walki dobra ze złem w drugiej części rewolucyjnej gry Farm Craf...
Więcej na temat Gry Online Farm Craft 2
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Fresco Wizard Ocena: 9/10 Data dodania: 25-01-2012 08:17
Fresco Wizard Rozkoszuj się wspaniałą grą logiczną która przenosi Cię do magicznego królestwa! Twoim zadaniem jest złamanie klątwy którą rzucił na twój lud zły czarnoksiężnik. Nasz przeciwnik zamienił mieszkańców twoich terenów w szklane mozaiki i rozłupał na dziesiątki kawałków! Tylko kiedy ułożymy je w całość i wypowiemy magiczne zaklęcie, możemy ich przywrócić do dawnej formy! Do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Fresco Wizard
Funny Faces Ocena: 6/10 Data dodania: 08-06-2007 13:04
Funny Faces Zbijaj kulki, przesuwaj twarze, twórz grupy takich samych kulek by zgarniać punkty w tej niesamowitej grze logicznej! Cztery rodzaje rozgrywki które pozwolą zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczom na wspaniałą i wciągającą rozgrywkę! Bądź strategiem i kombinuj w Klasycznym Trybie, bądź pędź jak najszybciej nie zastanawiając się nad niczym w Trybie Szybkości, albo wyluzuj się w Trybie Relaksacyjnym...
Pobierz za darmo Gry Online Funny Faces
Gem Boy Ocena: 8/10 Data dodania: 05-07-2012 11:33
Gem Boy Lubisz gry w którym rozwala się klocki? Pewnie tak, bo fanów tego typu gier nie brakuje. Jednakże jest ich tyle, że nie wiadomo na co się zdecydować. Pobierz Gem Boy i przekonaj się, że jest to jeden z najlepszych tytułów tego typu! Użyj swojej piłki i odbijają ją tak by rozwalić w pył wszystkie elementy na planszy. Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Gem Boy
Gold Fever Ocena: 8/10 Data dodania: 06-02-2010 18:09
Gold Fever Wybierz się we wspaniałą wycieczkę w czasie by na nowo odkrywać Amerykę i przeżyć słynną gorączkę złota grając w Gold Fever. Po prostu odwracaj kolejne monety by łączyć je ze sobą pracując w kalifornijskich kopalniach pełnych drogocennego kruszcu. Wymagajaca rozgrywka, wspaniała grafika i przyjemna dla ucha muzyka sprawia że wkręcisz się totalnie w tą produkcję! Kilof w dłoń!
Pobierz za darmo Gry Online Gold Fever
Heart of Egypt Ocena: 7/10 Data dodania: 13-04-2012 12:19
Heart of Egypt Odkryjesz podróżniku masę skarbów i artefaktów poprzez łączenie antycznych reliktów. Podążaj za znaną archeolożką panią Ashley Jones, która pomoże ci otworzyć twoje prywatne muzeum. Musicie wyruszyć w podróż by znaleźć doń ciekawe eksponaty! Lubisz grzebać w piasku i odkrywać nowe rzeczy? To idealna gra dla Ciebie. Bierz plecak i zabieraj się z nami do Egiptu!
Pobierz za darmo Gry Online Heart of Egypt
Heroes of Kalevala Ocena: 7/10 Data dodania: 23-04-2012 09:48
Heroes of Kalevala Wybierz swojego ulubionego bohatera I poprowadź lud Kalevali do świetlanej przyszłości za jego pomocą! Ekscytująca gra w której łączymy ze sobą trzy elementy. Każdy z nas zna tego typu gierki i to jest właśnie jedna z nich! Grę pobieramy kompletnie za darmo i możemy się nią cieszyć przez długie godziny. Przed Tobą ponad 140 plansz i masa zajebistej rozrywki! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Heroes of Kalevala
High Seas Deluxe Ocena: 7/10 Data dodania: 23-02-2012 14:55
High Seas Deluxe Tricia McDormands odnajduje tajemniczą mape jej babci. Mapa zagineła dekady temu i cała jej rodzina od tamtego czasu jej poszukiwała. Teraz dzięki temu znalezisku będzie można odnaleźć prastary rodzinny skarb, ukryty od stuleci gdzieś na Pacyfiku. Dołącz do naszej bohaterki w jej żegluce przez błękitną wodę i daj się pochłonąć niezwykłej przygodzie! Ahoj!
Pobierz za darmo Gry Online High Seas Deluxe
In Living Colors! Ocena: 7/10 Data dodania: 06-02-2010 18:13
In Living Colors! Nowe Zoo otwiera się w górach, tuż obok wspaniałego zamku! Pomóż znaleźć egzotyczne rośliny i nowe zwierzęta by były atrakcjami przyciągającymi turystów to nowo otwartego obiektu! Świetna gra logiczna która poprowadzi cie przez niezwykle piękne zakątki w poszukiwaniu nowych gatunków fauny i flory. Do ciebie należy sprowadzenie nowych mieszkańców do Zoo, jesteś na to gotowy?
Pobierz za darmo Gry Online In Living Colors!
Inca Ball Ocena: 8/10 Data dodania: 13-07-2012 14:20
Inca Ball Masz chrapkę na ukryty skarb Inków? Oczywiście, że tak – każdy normalny człowiek by miał! Jednakże nie każdy odważyłby się wyruszyć do zaginionego miasta w jego poszukiwania. Pobierając Inca Ball za damo, dostaniesz wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju możliwość odkrycia tajemnic pradawnych ludów. Jesteś gotowy na przygodę, która wryje się w Twoją pamięć na całe życia? Kliknij pobierz i do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Inca Ball
Inspheration Ocena: 7/10 Data dodania: 23-03-2007 22:51
Inspheration Nigdy wcześniej nie widziałeś czegoś takiego - wspaniała nowa gra która sprawi że się od niej uzależnisz na tak długo aż przejdziesz wszystkie poziomy i tryby! Musisz w niej łączyć kolorowe elementy ze sobą po to by zdobywać punkty, brzmi banalnie ale bardzo wciąga! Tajemnicze obszary i śliczne, animowane figury nie pozwolą ci się znudzić!
Pobierz za darmo Gry Online Inspheration
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.