Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Mr. Robot
Nazwa: Mr. Robot
Rodzaj: Fabularna
Opis: Asimov to kochany robot który stacjonuje na pokładzie statku kosmicznego Eidolon. Kiedy gł...
Więcej na temat Gry Online Mr. Robot
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Cradle Of Rome 2 Ocena: 10/10 Data dodania: 15-05-2012 14:51
Cradle Of Rome 2 Witaj ponownie w Starożytnym Rzymie – najpiękniejszej i najwspanialszej ze wszystkich stolic świata. Poznaj kulturę rzymską pobierając Cradle Of Rome 2 za darmo z naszego portalu i rozegraj ponad sto ciekawych plansz w celu zdobycia skarbów i sławy! Przed Tobą wszystko to co pokochałeś w części pierwszej podniesione do potęgi drugiej! Więcej, lepiej, ciekawiej! Nie zastanawiaj się, tylko ściągaj i graj!
Pobierz za darmo Gry Online Cradle Of Rome 2
Crop Busters Ocena: 7/10 Data dodania: 19-07-2012 08:04
Crop Busters Wskakuj w swój kombinezon, bierz narzędzia i udaj się na pole by zbierać plony! Twoim zadaniem jest łączyć ze sobą poszczególne warzywa i zboża i ładować je do ciężarówek by w jak najszybszym czasie wyczyścić całe areał. Kup parę zwierząt, aby pomóc sobie w pracach domowych, używaj bonusów i upgradeów i zdobywaj trofea. Pobierz Crops Busters zupełnie za darmo i zostań królem rolników!
Pobierz za darmo Gry Online Crop Busters
Crystal Path Ocena: 8/10 Data dodania: 22-06-2007 19:30
Crystal Path Mieszkańcy krainy wróżek z wielką radością witają Cię w swoim królestwie, w którym czeka na Ciebie wiele układanek do rozwiązania. Przemierzysz najbardziej niedostępną i tajemniczą ścieżkę usłaną kryształami wszelkiego koloru i kształtu. Twoim zadaniem jest uprzątnięcie wszystkich kryształów z drogi, tylko wtedy różnego typu kreatury zamieszkujące te obszary pozwolą ci przejść dalej. Świetna grafika i grywalność przykują cię do monitora!!
Pobierz za darmo Gry Online Crystal Path
Eets Ocena: 10/10 Data dodania: 09-04-2007 14:26
Eets Eets to gra która potrafi totalnie uzależnić i przykuć do monitora na wiele miesięcy! Naszym zadaniem jest pomóc małemu stworkowi o imieniu Eets, znaleźć drogę w niesamowicie zwariowanym świecie pełnym niebezpieczeństw. W dodarciu do celu pomoże nam masa przedmiotów, które jeśli je umiejętnie je ze sobą połączymy przyniosą efekty! Wciąga, wciąga i jeszcze raz ściągać!
Pobierz za darmo Gry Online Eets
Elements Ocena: 8/10 Data dodania: 20-11-2009 17:16
Elements Okiełznaj potęgę sił natury we wspaniałej Elements - niewiarygodnie wciągającej i niezwykle wymagającej grze logicznej. Będziesz musiał dopasowywać ze sobą dane elementy by wydobyć drzemiącą w nich moc odblokowując nowe elementy, a ostatecznie tajemny eliksir życia. Świetna oprawa audiowizualna sprawi że poza przegrzewaniem Twojego mózgu, gra cieszy zarówno ucho jak i oko! Elements to prawdziwe wyzwanie! Gotowy?
Pobierz za darmo Gry Online Elements
Elias the Mighty Ocena: 7/10 Data dodania: 27-11-2009 12:26
Elias the Mighty Historia oparta na legendarnym rosyjskim bohaterze, którym był słynny Elias the Mighty. Świetna gra logiczna w której czeka na ciebie szesnaście pięknych i zróżnicowanych miejsc i ponad sto piekielnie wymagających leżeli co zapewni ci wiele godzin wybornej zabawy! Twoim zadaniem będzie kolekcjonowanie kryształów a za zarobione pieniądze kupować ulepszenia które ułatwią ci rozgrywkę.
Pobierz za darmo Gry Online Elias the Mighty
Emerald Tale Ocena: 6/10 Data dodania: 05-11-2007 12:01
Emerald Tale Nadeszła Twoja szansa zostać bohaterem! Podróżuj poprzez kolejne niesamowite krainy, rozwiązując ciekawe łamigłówki, znajdując nowe skarby by dotrzeć do celu i uwolnić księżniczkę więzioną przez przerażającego smoka! Ondajdź niezliczoną liczbę magicznych runów, artefaktów i drogocennych przedmiotów które pomogą Ci w tej wspaniałej przygodzie. Przed Tobą ponad 110 wciągających leveli i godziny wspaniałej rozrywki!
Pobierz za darmo Gry Online Emerald Tale
Enchanted Cavern Ocena: 7/10 Data dodania: 27-02-2012 08:21
Enchanted Cavern W momencie w którym wejdziesz do serca zaklętej jaskini, Twoim oczom ukaże się niesamowity widok! Wszystkie ściany pokryte są tysiącami świecących kryształów! Poprzez łączenie ich w grupy będziesz mógł utorować sobie drogę prosto do antycznego skarbu! Nie będzie to jednak takie proste, przed Tobą dziesiątki etapów w których naprawdę będziesz musiał wysilić swoje szare komórki! Do dzieła! Czas zdobyć skarb!
Pobierz za darmo Gry Online Enchanted Cavern
Engineering Ocena: 9/10 Data dodania: 18-11-2009 12:49
Engineering: Mystery of the Ancient... Podróżuj do różnych cudownych miejsc pomagając profesorowi odnaleźć brakujące części starożytnej zegara! Zbierz kolejne części i zdołaj naprawić Chronograph zanim skończy się czas! Wspaniała gra logiczna która urzeknie Cię swoją wspaniałą grafiką i iście wciągającą rozgrywką! Absolutny pewniak dla wszystkich miłośników gier w których czasem trzeba troszeczkę pogłówkować! Engineering: Mystery of the Ancient Clock polecamy każdemu!
Pobierz za darmo Gry Online Engineering
Evoly Ocena: 7/10 Data dodania: 07-08-2012 12:03
Evoly Masz trochę wolnego czasu? To świetnie się składa bo poświęcisz go multum na układanie ze sobą elementów i na tworzenie nowych gatunków zwierząt! Nie miałeś nigdy ochoty zobaczyć co wyjdzie z krzyżówki niektórych zwierząt? Teraz będziesz miał okazję się przekonać jak będzie wyglądało połączenie np. hipopotama z żyrafa. Pobierz Evoly i zmień przebieg ewolucji!
Pobierz za darmo Gry Online Evoly
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.