Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Garden Defense
Nazwa: Garden Defense
Rodzaj: Strategiczna
Opis: Allen i Laurrel Smith wraz ze swoją śliczną córeczką Charlotte postanowili dowiedzie...
Więcej na temat Gry Online Garden Defense
Kapitan KajdanGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Big Kahuna Reef Ocena: 10/10 Data dodania: 19-07-2007 14:55
Big Kahuna Reef Wybierz się na Hawaje w tej wspaniałej podwodnej przygodzie! Odkryj żółwie morskie i inne podwodne żyjątka wraz z otwieraniem kolejnych magicznych skrzyń. Może zmierzyć się z kilkoma przyjaciółmi naraz lub komputerem w trybie gry wieloosobowej. Z czasem odblokujesz wiele różnorakich typów gry, które sprawią, że Kahuna Reef nigdy ci się nie znudzi. Zdobądź tajemniczą Maskę Tiki!! Wspaniała gra!
Pobierz za darmo Gry Online Big Kahuna Reef
Big Kahuna Reef 2 Ocena: 10/10 Data dodania: 02-12-2009 11:38
Big Kahuna Reef 2 Wybierz się znów na raflę koralową na Hawajach w drugiej części Big Kahuna Reef! Zanurz się w przejrzystych wodach by odkrywać nowe i niezwykłe gatunki roślin i ryb. Eksploracja egzotycznej morskiej fauny urozmaicona ciekawą rozgrywką polegającą na klasycznym łącznie trzech elementów ze sobą dostarczy Ci godziny wyśmienitej zabawy dla całej Twojej rodziny! Polecamy wszystkim!
Pobierz za darmo Gry Online Big Kahuna Reef 2
Big Kahuna Reef 3 Ocena: 10/10 Data dodania: 15-05-2012 08:37
Big Kahuna Reef 3 Aloha! Marzysz o wakacjach na Hawajach? Chciałbyś leżeć na gorącym piasku w cieniu palm, popijać drinki i gapić się bezczynnie całymi dniami w krystalicznie czyste morze? Każdy z Nas by chciał! Teraz Twoje marzenia mogą się w końcu ziścić! Dzięki popularnej grze Big Kahuna Reef 3 będziesz mógł przenieść się na te rajskie wyspy i spędzić urlop swojego życia! Nie zwlekaj, pobieraj grę za darmo i rozkoszuj się zawsze pewną pogodą!
Pobierz za darmo Gry Online Big Kahuna Reef 3
Boonka Ocena: 6/10 Data dodania: 28-01-2010 14:07
Boonka Kiedy w pięknej i nieskazitelnej krainie pojawili się intruzi, pokój który panował od wieków został zachwiany. Teraz przy przywrócić ład idyllicznej ziemi do dawnej świetności, trzeba podzielić małe duchy nazywane Bookna i ułożyć je grupami. To Ciebie graczu będzie należało to zadanie! Wciagająca gra logiczna która z pewnością zainteresuje fana tego typu gier! Zagraj w Boonka!
Pobierz za darmo Gry Online Boonka
Call of Atlantis Ocena: 8/10 Data dodania: 18-09-2012 08:15
Call of Atlantis Atlantyda czeka na prawdziwego bohatera, który jest gotów stanąć naprzeciw śmiertelnemu niebezpieczeństwu! Nie oglądaj się za siebie i wyrusz na Atlantydę, by ocalić tą mityczną krainę przed rychłym zatopieniem! Ocal te cywilizację! Potrzebne Ci do tego będzie siedem kryształów mocy rozrzuconych po całym świecie. Odwiedź Rzym, Grecję, Troję, Fenicję, Babilon, Egipt i Kartaginę by ocalić Atlantów!
Pobierz za darmo Gry Online Call of Atlantis
Caterpillar Ocena: 6/10 Data dodania: 29-05-2012 09:03
Caterpillar Przedstawiamy zabawne grę logiczną, która zawiera w sobie cztery rodzaje rozgrywki: Klasyczny, Pary, Wyścig i Zagadka! Pobierz grę Caterpillar za darmo i ciesz się nielimitowaną i zróżnicowaną rozgrywką, która sprawdzi Twój refleks oraz kreatywność. Gra oferuje też trzy poziomy trudności, więc każdy będzie mógł bawić się na takim poziomie jak lubi! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Caterpillar
Chainz Galaxy Ocena: 7/10 Data dodania: 20-10-2011 13:12
Chainz Galaxy To klasyczna gra w której łączysz ze sobą trzy takie same elementy. Na tle innych pozycji tego typu wyróżnia ją bardzo ciekawa oprawa graficzna, doskonała muzyka i to „coś” które przykuwa nas do monitora na długie wieczory. Potrzebujesz szybkiej przerwy w pracy? Chcesz po prostu zabić nudę? Chainz Galaxy jest grą dla Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Chainz Galaxy
Charm Tale Ocena: 7/10 Data dodania: 21-03-2007 15:59
Charm Tale Dawno, dawno temu zły czarownik rzucił klątwę na mieszkańców Krainy Fantazji. Wszyscy zostali zamienieni w kamień. Do Ciebie należy zadanie uwolnienia każdego z nich i pokonania złego maga. Będziesz musiał łączyć ze sobą różne figury tworząc mozaiki które pozwolą ci uwolnić poszczególne osoby. Jeśli lubisz baśnie, przygody i szczęśliwe zakończenia, to ta gra jest z pewnością przeznaczona dla Ciebie!
Pobierz za darmo Gry Online Charm Tale
Charm Tale 2 Ocena: 9/10 Data dodania: 09-02-2012 14:16
Charm Tale 2 Dorota wyrusza by zbadać podwodną krainę i odkryć prawdę na temat pochodzenia swojej rodziny oraz ocalić córkę Króla Mórz. By to osiągnąć musi rozwiązać serię trudnych zagadek logicznych i układać puzzle na właściwych miejscach, zwracając uwagę czy pasują one do siebie. Weź głęboki oddech po spędzisz sporo czasu pod wodą. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz chciał się wynurzyć zanim dotrzesz do końca!
Pobierz za darmo Gry Online Charm Tale 2
Chocolate Castle Ocena: 10/10 Data dodania: 02-07-2007 22:57
Chocolate Castle Wygryź sobie drogę przez sto dwadzieścia różnych pomieszczeń pełnych przepysznych przeszkód wraz z drużyną wygłodniałych zwierzaczków. Chocolate Castle daje nam wspaniale zaprojektowane plansze na trzech poziomach trudności. Typów i rodzajów plansz są dziesiątki i na pewno nie będziemy się nudzić. Naszym zadaniem jest zjedzenie całej czekolady na planszy. Łatwe? Tak się tylko wydaje, z poziomu na poziom trzeba się coraz bardziej nagłówkować.
Pobierz za darmo Gry Online Chocolate Castle
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.