Gry Online - Śmieszne Gierki
Gry Online
Fantastic Farm
Nazwa: Fantastic Farm
Rodzaj: Pozostałe
Opis: Pomóż Maggie zarządzać jej czarującą farmą! Używaj magii by rozbudować je...
Więcej na temat Gry Online Fantastic Farm
WuWunioGry Online
Gierki
Icy Tower
Zuma
Minecraft
Super Meat Boy
Plants vs. Zombies
DX Ball
Spelunky
Cut The Rope
Terraria
Angry Birds pobierz
Kingdom Rush apk
Kingdom Rush Frontiers apk
Wizaż Łódź
Gry Online na literę: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Gry Online Logiczne

Treasure Island 2 Ocena: 7/10 Data dodania: 18-09-2012 08:14
Treasure Island 2 Nie ma czasu na pierdoły. Trzeba podnieść kotwicę i wypłynąć na pełne morza wprost w paszczę wielkiej przygody! Nie obchodzą nas szczury lądowe, my prawdziwe wilki morskie dobrze czujemy się tylko na pełnym morzu, płynąc gdzie nas wiatr poniesie! Pomóż Kapitanowi przemierzyć siedem mórz w poszukiwaniu skarbów i bezludnych wysp. Pobierz Treasure Island 2 i zostań prawdziwym wilkiem morskim!
Pobierz za darmo Gry Online Treasure Island 2
Treasure Pyramid Ocena: 6/10 Data dodania: 20-03-2007 08:53
Treasure Pyramid Piramida skarbów ponad 5000 lat czekała na to, aż ktoś ją odkryje! Antyczna mapa którą niedawno znaleziona zaprowadzi cię do niej, czas więc wziąć udział w tej wspaniałej przygodzie! Treasure Pyramid to gra logiczna, która zabierze cię w niezapomnianą podróż po ruinach Egiptu! Odwiedź miejsca których nie widział nikt od czasów kiedy najwięksi Faraonowie władali Egiptem...
Pobierz za darmo Gry Online Treasure Pyramid
Treasures of Montezuma Ocena: 10/10 Data dodania: 20-11-2009 17:32
The Treasures of Montezuma Unikatowe tryby rozgrywki, w których musisz łączyć ze sobą różnego rodzaju artefakty by uruchamiać totemy mocy, wspaniała grafika, genialna muzyka i kosmicznie wciagająca rozgrywka to główne atuty Treasures of Montezuma. Łączenie ze sobą totemów uruchomi reakcje łańcuchową która w spektakularny sposób wysadzi potrzebne kamienie zanim skończy Ci się czas! Masz trochę wolnego czasu? To wyrusz po skarb Montezumy! Polecamy!
Pobierz za darmo Gry Online Treasures of Montezuma
Treasures of Montezuma 2 Ocena: 10/10 Data dodania: 17-12-2009 13:41
The Treasures of Montezuma 2 Powróć do dżungli w kolejnej części Treasures of Montezuma. Kolejna odsłona wspaniałej gry w której musimy łączyć ze sobą kolejne elementy w celu uzyskania jak największych combosów przeliczających się na obrzydliwie wielką liczbę punktów! Każdy kto grał w poprzednika ten zakocha się w części drugiej! Więcej, lepiej i ładniej! Godziny świetnej zabawy gwarantowane! Treasures of Montezuma 2 to idealny wybór!
Pobierz za darmo Gry Online Treasures of Montezuma 2
Treasures of Montezuma 3 Ocena: 10/10 Data dodania: 26-01-2012 10:45
Treasures of Montezuma 3 Łącz ze sobą kolejne elementy by dostać się do tajemnych skarbców wielkiego Montezumy. Pradawne podania mówią o niezliczonych bogactwach ukrytych głęboko w ruinach włości zmarłego wieki temu władcy. Chcesz opływać się w złocie? Nosić sygnety wysadzane rubinami wielkości kokosa? Kto by nie chciał! Ściągnij gre i graj za darmo i stań się bogaty!!!!
Pobierz za darmo Gry Online Treasures of Montezuma 3
Vesuvia Ocena: 7/10 Data dodania: 13-08-2012 12:55
Vesuvia Kiedy egzotyczna wycieczka zbacza na bardzo nieprzyjemny tor i robi się niebezpiecznie, Jake – morski geolog ucieka ze statku by znaleźć bezpieczne schronienie ba bezludnej wyspie. Kiedy udaje mu się dotrzeć na brzeg i ocalić życie pojawia się kolejny problem – jak się stąd wydostać i wrócić do domu? Tutaj zadanie dla Ciebie! Musisz pomóc naszemu rozbitkowi wrócić do ukochanej rodziny i opuścić to przeklęte miejsce!
Pobierz za darmo Gry Online Vesuvia
Wonderlines Ocena: 6/10 Data dodania: 12-09-2012 09:30
Wonderlines Odkryj wspaniały świat łamigłówek, które największych zapaleńców potrafią postawić pod ścianą! Wykaż się swoimi umiejętnościami i pobierz Wonderlines za darmo! Przed Tobą masa różnorakich wyzwań i każde z nich jest naprawdę wyzywające. To nie jest kolejna prosta gierka dla lalusiów! To prawdziwy łamacz głowy! Twój mózg jest gotowy na pracę na najwyższych obrotach? Świetnie! Zatem do dzieła!
Pobierz za darmo Gry Online Wonderlines
Yahtzee Ocena: 6/10 Data dodania: 13-11-2009 15:39
Yahtzee Nadszedł czas by zagrać w kości! Nowa wersja wspaniałej gry która od 50 lat bawi wszystkie rodziny na całym świecie. Trzy ekscytujące rodzaje rozgrywki zapewnią ci godziny wspaniałej rozgrywki! Liczne Power-up pomogą ci ociągnąć sukces i pozwolą pomieszać szyki swoim przeciwnikom! Świetna gra dla całej rodziny! Kto chce zagrać w Yahtzee? Ja chce!
Pobierz za darmo Gry Online Yahtzee
Zen Gems Ocena: 7/10 Data dodania: 26-08-2007 16:10
Zen Gems Zbieraj kryształy, odkryj magiczny Zen. Szybkie działanie i błyskotliwa strategia pozwolą ci przebrnąć przez mase leveli i pomóc Hoshiko odnaleźć Medaliony Moralności by uchronić świątynie dziadka. Odblokuj nowe światy, magiczne przedmioty i zaklęcia i kolejne niezwykle wciągające tryby rozgrywki. Wspaniała gra, która z pewnością pomoże zabić Ci nudę.
Pobierz za darmo Gry Online Zen Gems
© 2007-2013 by egierki.net.pl. All rights reserved.